Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Ekaaya

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2020
3
0
1
27
Merhaba ben gta 5 turkce yamayi kuramadim ben oyunu pkgi magazasinda usa olarak indirdim standart kısmından kuruyorum 105 mb
Sonra oyuna giriyorum bir değişiklik yok
Npug dosyası türkçe yama için tesekkurler
merhaba bir çözüm bulabildiniz mi?

Grandma

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
3
0
1
21
Gta 4 kurulum notu yok nereye atılacak içindeki dosyayı atıyorum olmuyor 3 4 yere birden kopyaladim yine olmuyor hatalı olabilirmi gta 4 indirmiştim ayrı olarakta liberty city edition indirdim ikisininde içinde yamaya uygun yer yok

aspsdp

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
1
0
1
22
Çağ eline emeğine sağlık harika işler çıkartıyorsun.
Tom Clancy's Splinter Cell
Hitman Blood Money Türkçe yama gelir mi hocam hiç bir yerde yok rica etsem bunlara bir bakar mısınız?

memocan12345

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
3
0
1
25
L.A. Noire Türkçe yamayı bir türlü kuramıyorum. BLES00933(EUR) ve BLUS30554(USA) sürümlerini ayrı ayrı indirip ikisinde de denedim. updateleri yapmadan ayrı yaptıktan sonra bile ayrı ayrı denedim fakat bir sonuç alamıyorum. Menü İngilizce sadece oyun içi altyazılarda Türkçe karakterler sorunlu olarak görünüyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı ?

coxel

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
3
0
1
21
L.A. Noire Türkçe yamayı bir türlü kuramıyorum. BLES00933(EUR) ve BLUS30554(USA) sürümlerini ayrı ayrı indirip ikisinde de denedim. updateleri yapmadan ayrı yaptıktan sonra bile ayrı ayrı denedim fakat bir sonuç alamıyorum. Menü İngilizce sadece oyun içi altyazılarda Türkçe karakterler sorunlu olarak görünüyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı ?

Npub versiyonunda çalışıyor

memocan12345

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
3
0
1
25
Npub versiyonunda çalışıyor
Blus ve Bles sürümlerine internette ulaşabildim fakat npub sürümünü nereden temin edebilirim? Bir bilginiz var mı ?

Ayrıca Pkg ile kurulan versiyona ait oyun verilerine multimanda nereden ulaşıp yamayı kuracağım?
-----------------------------------------
Yönetici cevabı: sitemizde npub versiyonu mevcut verilen linki takip edin.

memocan12345

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
3
0
1
25
Blus ve Bles sürümlerine internette ulaşabildim fakat npub sürümünü nereden temin edebilirim? Bir bilginiz var mı ?

Ayrıca Pkg ile kurulan versiyona ait oyun verilerine multimanda nereden ulaşıp yamayı kuracağım?
-----------------------------------------
Yönetici cevabı: sitemizde npub versiyonu mevcut verilen linki takip edin.

Link için teşekkür ederim. Npub versiyonunu da indirip kurdum. game klasörü içerisindeki psn oyunları kurulum dosyalarına da ulaşıp Türkçe yamayı orada da kopyaladım fakat nafile. Bu oyunu Türkçe oynama olanağı yok. 3 farklı versiyonda denedim. Yalnızca NPEB00850 sürümü kaldı denemediğim fakat onunla da çözülebileceğini düşünmüyorum. Galiba artık yapılabilecek başka bir şey kalmadı. Sanıyorum ki yamadan kaynaklı bir problem.

Mermadun

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
8
20
3
Link için teşekkür ederim. Npub versiyonunu da indirip kurdum. game klasörü içerisindeki psn oyunları kurulum dosyalarına da ulaşıp Türkçe yamayı orada da kopyaladım fakat nafile. Bu oyunu Türkçe oynama olanağı yok. 3 farklı versiyonda denedim. Yalnızca NPEB00850 sürümü kaldı denemediğim fakat onunla da çözülebileceğini düşünmüyorum. Galiba artık yapılabilecek başka bir şey kalmadı. Sanıyorum ki yamadan kaynaklı bir problem.
NPEB Veraio
NPEB versiyonda da aynı sorun var. Ahlak masasına geçince altyazılar iyice karışıyor.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]