Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

byintikam

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2019
3
2
3
29
Resident evil 5
yamasını kurmama rağmen türkçe olmadı yardımcı olursanız sevinirim

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yönetici cevabı: kurulumda olduğu yazdığı gibi sadece gold edition sürümüyle uyumlu. Oyunu ve kayıtlı bütün verileri silin gold edition indirin ardından yamayı kurun.

celff

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
16
0
1
30
residen evıl zero hd remasted
de türkçe yamayı yapın ps3 game in installation is corrupted please delete the game and re-dowload it to play bu hatayı alıyom. yama yapmayınca açılıyor ve oynanıyor. sorun ile bilgisi olan var mı?
not: ps3 game in installation is corrupted please delete the game and re-dowload it to play - ne anlama geldiğini biliyom dosya bozuk hatası sanırım yama ile ilgi bir sorun var... bu benim düşüncem...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yönetici cevabı: türkçe yamada bir sorun yok. Oyunu ve kayıtlı bütün verileri silin. BLJM sürümünü indirin onda çalışıyor.

celff

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
16
0
1
30
Resident evil 5
yamasını kurmama rağmen türkçe olmadı yardımcı olursanız sevinirim
o bende de oldu golden edişinı yüklicen... önce oyun ile ilgili tüm dosyaları sil.. oyunu tekrar yükle aç... önce bi sisteme kendini tanıtsın yardımcı dosyaları yüklesin daha sonra oyundan çık yama içerisindeki talimatı uygula... Msg2Resource_e.arc dosyasını BLUS30491/USRDIR/nativePS3/Image/Archive içine at sonrada dev_hdd0/game/BLUS30491/USRDIR/nativePS3/Image/Archive içindeki Msg2Resource_e.arc sil...(burada yaptın sistem içindeki yardımcı dosyaların içindeki ingilizce dosyasını silmek) işlem tamam ... oyun ile ilgili yardımcı dosyayı silme... silersen tekrar düşer yamayı ne kadar yaparsan yap sistem dosyası kendini onarıp eski haline gelir türkçe olmaz...

celff

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
16
0
1
30
residen evıl zero hd remasted
de türkçe yamayı yapın ps3 game in installation is corrupted please delete the game and re-dowload it to play bu hatayı alıyom. yama yapmayınca açılıyor ve oynanıyor. sorun ile bilgisi olan var mı?
not: ps3 game in installation is corrupted please delete the game and re-dowload it to play - ne anlama geldiğini biliyom dosya bozuk hatası sanırım yama ile ilgi bir sorun var... bu benim düşüncem...

Yönetici cevabı: türkçe yamada bir sorun yok. Oyunu ve kayıtlı bütün verileri silin. BLJM sürümünü indirin onda çalışıyor.
japon sürümleri hariç diğer sürümlerin hepsinde denemiştim... teşekkür ederim... türkçe oldu...

Furkanbeco72

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
1
0
1
21
Öncelikle merhabalar abi neredeyse benim indirdigim tüm yamalarda diyor ki oyunu güncelleyin yani ben o guncellemeyi yapmazsam yine de türkçe yama olur mu tesekkurler

Orhannn

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
5
1
3
23
Call of duty classic
yaması önceden vardı bu listeye ekleyebilir misiniz @çağ

---------------------------------------------------------------------------
Yönetici notu: yedekleyemediğimiz yamalardan birisi olduğu için paylaşamadık. İsterseniz xbox versiyonunu yüklemeyi bir deneyin.

celff

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
16
0
1
30
Öncelikle merhabalar abi neredeyse benim indirdigim tüm yamalarda diyor ki oyunu güncelleyin yani ben o guncellemeyi yapmazsam yine de türkçe yama olur mu tesekkurler
o durum bende de oldu güncelleyin ile kastı oyunu güncellemek değil. psn hesamı aç hesap yönetiminde etkinleştirme var oyun etkinleştirme yap ondan sonra interneti devre dışı bırak... işlem bu kadar

celff

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
16
0
1
30
Murdered Soul Suspect
TR YAMASI HANGİ VERSİYONDA ÇALIŞIYOR...

SAGO147

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
1
0
1
17
Far cry 2
nin yamasının BLUS versiyonun da yükleyebilir misin ? ya da oyunun BLES versiyonunun google versiyonu yüklebilir misin mega versiyonu kota veriyor çünkü

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,310
1,656
113
Far cry 2
nin yamasının BLUS versiyonun da yükleyebilir misin ? ya da oyunun BLES versiyonunun google versiyonu yüklebilir misin mega versiyonu kota veriyor çünkü
Bles sürümünün drive linkini araştırdım ama bulamadım. Kota sorunu için mega downloader + vpn kullanmanızı öneririm.

Anill5541

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
1
0
1
24
Hocam kolay gelsin bende bu oyun npub olarak yani ps3un ana dizininde yuklenmis multimanda deil yamayi npub 521 dizinine atiyorum oyun ingilizce varmi acaba npub icin oneriniz

Edit. MAFIA 2

Grandma

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
3
0
1
21
Buradaki oyunlar bitti sayılır yeni yamalar gelicekmi acaba
most wanted 2012
yaması varmıdır tesekurler

Yönetici cevabı: Yeni yamalar gelmiyecek. Bahsettiğiniz oyunu yaması ps3 için yok.

Mahlukat

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2020
1
0
1
20
Selamun aleykum. Oyunda biraz ilerlemişken pkg dosyasını kursak olur mu? yoksa oyun hiç ilerlememişken mi?

sametsen

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2020
1
0
0
32
KARDEŞİM SAOLUN EMEĞİNİZE SAĞLIK. İNDİRDİM FLASHIMA ATTIM EVE GİTTİĞİMDE PES3 Ü AÇIP DENEYECEĞİM. İNŞALLAH OLUR. PKG DOSYALARINI PES 3 TE AÇMAM İÇİN AYRI BİR PROGRAM KURMAM GEREKİYORMU ONU BİLMİYORUM. DENEYEREK ÖĞRENECEĞİZ BAKALIM. BEN PES3 Ü ALDIĞIMDA OYUNLAR İÇİNDE YÜKLÜYDÜ.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]