Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Laniakea

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dishonored yamasını yüklerken invalid hash for Xbox360TAC.txt hatasını alıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Muhtemel eşleme yapmadığı için bu hata alınmış. Bilgisayarınızda arka planda olan bütün programları kapatın, ntsc-u versiyonunu indirip yüklemeyi denemenizi öneririm.

Laniakea

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Muhtemel eşleme yapmadığı için bu hata alınmış. Bilgisayarınızda arka planda olan bütün programları kapatın, ntsc-u versiyonunu indirip yüklemeyi denemenizi öneririm.
maalesef ntsc-u versiyonum olmasına ve arkada hicbir programın calısmamasına ragmen aynı hatayı vermeye devam ediyor... yine de teşekkür ederim.

gksltnl56

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Tomb raider indirmek istiyorum fakat sürekli aynı sayfaya yönlendiriyor

rexxar1939

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Sniper Elite 3 türkçe yama linkini yeniler misin başkan

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Link sağlam.

ankarali06

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
far cry 4 linkleri çalışmıyor

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Mega linki sağlam gözüküyor.

ignatius

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Sa hocam. Bir çok farklı siteden uygun versiyonu bulmakta zorlandığım bir kaç oyun bulunmakta. Tr yamasını yapmak istiyorum fakat Title id uygun olsa bile media id tutmuyor. Metro 2033 ve Half life vb oyunların linklerini bulabilme ihtimalınız varmı ?

pikachu

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Batman arkham city tr yama portlayabilirmisiniz acaba ?

FuNN

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Life is strange türkçe yamasını yükledim koza isimli bölüme geldiğimde altyazı kafayı yedi ben mi yanlış yaptım acaba yamayı

tween

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar. Yama dosyalarını indiriyorum ama bir türlü rardan çıkaramıyorum. Hepsi aynı hatayı veriyor, "Arşiv biçimi tanınmıyor ve arşiv hasarlı". Ne yapmalıyım acaba

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Merhaba. Sorunuz ile alakalı çözümü bilgi notlarında verilmiş gözden geçirin.

gamelover

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba.Life is strange bölümlerinin yamasını indirdim.İçinden kurulumunu anlatan bir açıklama çıkmadı. .exe uzantılı yama dosyası çıktı. Harddiskte xbox360/system/usb0/content 16 sıfırlı klasör
n içinde oyunun bulunduğu klasörün içine attım.Auroradan Güncel title update indirdim.Ancak oyun türkçe olmadı.Nerede hata yaptım?Yardımcı olursanız sevinirim.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Merhaba.Life is strange bölümlerinin yamasını indirdim.İçinden kurulumunu anlatan bir açıklama çıkmadı. .exe uzantılı yama dosyası çıktı. Harddiskte xbox360/system/usb0/content 16 sıfırlı klasör
n içinde oyunun bulunduğu klasörün içine attım.Auroradan Güncel title update indirdim.Ancak oyun türkçe olmadı.Nerede hata yaptım?Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba işlemi yanlış yapmışsınız. İçinden çıkan exe'yi bilgisayarınızda çalıştırıp oyun dosyasını gösterdikden sonra yama işlemi gerçekleştirecek. Ardından konsolunuza atacaksınız ve ayrıca 4 ve 5. bölümün içinden çıkan title update'i yükleyeceksiniz.

FuNN

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba işlemi yanlış yapmışsınız. İçinden çıkan exe'yi bilgisayarınızda çalıştırıp oyun dosyasını gösterdikden sonra yama işlemi gerçekleştirecek. Ardından konsolunuza atacaksınız ve ayrıca 4 ve 5. bölümün içinden çıkan title update'i yükleyeceksiniz.
Title Update 2'yi kullanmama rağmen oyunda altyazılar bazen ingilizce oluyor bazense kafayı yiyor garip garp yazılar geliyor arada altyazılar türkçe oluyor ama çoğunlukla ?INTCO? ile başlayan cümleler geliyor altyazıya ben mi yanlış bir şey yaptım acaba?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Title Update 2'yi kullanmama rağmen oyunda altyazılar bazen ingilizce oluyor bazense kafayı yiyor garip garp yazılar geliyor arada altyazılar türkçe oluyor ama çoğunlukla ?INTCO? ile başlayan cümleler geliyor altyazıya ben mi yanlış bir şey yaptım acaba?
Title update 2 değil, 4. ve 5. bölümünün içinden çıkan update 7'yi kullanın. Sorun hala devam ederse adaptasyon işleminde de sıkıntı olabilir.

Ayrıca sayın @The Darkness 4. ve 5. yama konusunda şöyle notlar eklemiş.

-Bölüm 1-2-3 Güncelleme Yüzünden Oluşan Sorunlar Düzeltildi.
-Title Update 7 İle Uyumlu Hale Getirildi.
-Tüm Bölümleri Kurdukdan Sonra Bunu Yükleyip Seriye Başlamanızı ve Türkçe Yama Kurulumunu Dikkatli Okumanızı Öneririm.

İyi oyunlar.

FuNN

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Title update 2 değil, 4. ve 5. bölümünün içinden çıkan update 7'yi kullanın. Sorun hala devam ederse adaptasyon işleminde de sıkıntı olabilir.

Ayrıca sayın @The Darkness 4. ve 5. yama konusunda şöyle notlar eklemiş.

-Bölüm 1-2-3 Güncelleme Yüzünden Oluşan Sorunlar Düzeltildi.
-Title Update 7 İle Uyumlu Hale Getirildi.
-Tüm Bölümleri Kurdukdan Sonra Bunu Yükleyip Seriye Başlamanızı ve Türkçe Yama Kurulumunu Dikkatli Okumanızı Öneririm.

İyi oyunlar.
Dediğiniz her şeyi yaptım fakat devam ediyor :/

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]