Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

efebulutx

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
3
0
1
26
Merheba. Tes Oblivion'un tr yamasını çıkarmayı düşünüyomusunuz.

rapit

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
5
0
1
Gerçekten muhteşem bir arşiv atıyor atıyor Türkçe oynuyoruz, bize bu hizmeti sunduğunuz için geçrekten çok teşekkürler, reklamlar bazen çıldırtsada olsun varsın bu emeğin karşılığında kazanın bol bol kazanın, tebirkler.
Yeni yamalar gelecek mi ?
Resident evil Revelation 2 yi yapamadık, part part dğeilde oyun bir bütün halinde çözemedim bir türlü o sorunu.

Teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Yönetici notu:
güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Yeni yamalar artık gelmeyecek, çıkmış olana bütün yamalarda burada var.

tin

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
14
0
3
44
reklamlar bazen çıldırtsa da
Keşke reklamlar site içinde olsa da her tıkladığımızda çıkmasa. Başlık beğenmek için bile 3 reklam kapatıyorum. Kenarlarda vb. olsa daha iyi olur.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Yönetici notu:
sizlerede hakveriyoruz biraz zamanlamasınız uzattık :)

Drazi

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
2
0
1
20
Merhaba.
Far cry 4 türkçe yamasında Farcry 4 isimli Farcry 3
resimli bir title update iniyor ve oyun bu title update'i görmüyor sorun bende mi yoksa yamada mı? teşekkürler.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,310
1,656
113
Merhaba.
Far cry 4 türkçe yamasında Farcry 4 isimli Farcry 3
resimli bir title update iniyor ve oyun bu title update'i görmüyor sorun bende mi yoksa yamada mı? teşekkürler.
Merhaba, söylediğiniz yamaların linklerini indirdirip test ettim ve sorun olmadığını gördüm.

-Elinizde bulunan sürüme uygun yüklediğinize emin olun. Çünkü iki tür paylaşım yapılmış (regionfree ve ntsc-u)
-Horizon programıyla güncellemeyi yüklemeyi deneyin ve aurora üzerinden taratıp aktif edin.

Böyle yükleyip oynamıştım.

Digital_Gaming

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
8
0
1
16
Hocam Gta5 Yamasını Kurdum Rockstar Logosu gösterip siyah ekranda kalıyor bu arada uptadate.rpf dosyası yok bende

ÖzgürDoğan

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
1
0
1
21
skyrim oynunun türkçe yamasını indirdim ama elimdeki bu yamayla ne yapıcağımı bilmiyorum oyunun dosyalarında harfler ve sayılar var bilgisayar işlerinden zerre anlamıyorum yamanın içindeki notta da bir yönlendirme yok yardımcı olursanız bu cahil bana çok sevinirim

Digital_Gaming

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
8
0
1
16
S.A Ac brotherhooda yamayı kuramıyorum doğru şeyi yaptığımdan %100 eminim ancak yama kurulum dosyası bana dosya bulunamadi yada yamaya uygun değil diyor birisi bana değiştirilmiş dosyayı maillden gönderebilirmi? zekikaan57@outlook.com

Digital_Gaming

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
8
0
1
16
skyrim oynunun türkçe yamasını indirdim ama elimdeki bu yamayla ne yapıcağımı bilmiyorum oyunun dosyalarında harfler ve sayılar var bilgisayar işlerinden zerre anlamıyorum yamanın içindeki notta da bir yönlendirme yok yardımcı olursanız bu cahil bana çok sevinirim
Hocam Biraz Geç Oldu Ama Dosyaları Değiştir İndirdiğiniz Oyun Dosyalarının İçinde Aynı Dosyalar Olacak Yama Dosyaları İle Değiştir Yedek Almayı Unutma Ne Olur Ne Olmaz

Zalım

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
1
0
1
38
Merhaba, öncelikle emekleriniz için çok teşekkürler.
Far Cry 4
yamasını yükledim. Talimatlara göre ntsc-u versiyonunu klasöre kopyaladım. Başlık güncellemelerinde çıktı ve aktif ettim. Ancak oyun türkçe olmadı ve ayarlar kısmında da dil seçeneği çıkmadı.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,310
1,656
113
Merhaba, öncelikle emekleriniz için çok teşekkürler.
Far Cry 4
yamasını yükledim. Talimatlara göre ntsc-u versiyonunu klasöre kopyaladım. Başlık güncellemelerinde çıktı ve aktif ettim. Ancak oyun türkçe olmadı ve ayarlar kısmında da dil seçeneği çıkmadı.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba, bir arkadaşımız daha aynı sorunu yaşamıştı böyle çözülmüştü.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]