Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Assassin’s Creed Valhalla PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

thisrock

~ Özel Üye ~
Özel Üye
24 Mayıs 2017
23
371
48
İstanbul
Assassin’s Creed Valhalla PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)Sevgili xbox360torrent üyeleri, Ubisoft’un sevilen serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla oyununun yaması ile daha karşınızdayız. Öncelikle zartzurt456 arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. OpenAI GPT-3 Translate ile hazırlanan bu yama ile oyunu artık Türkçe dilimizde PS4 sistemimizde de oynayabileceğiz. Oyun ile uyumlu olan oyunu arşivin içinde bulabilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz :)

OYUN HAKKINDA

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla, savaş ve zafer masallarıyla büyüyen azılı bir Viking akıncısı olan Eivor’un destanına bizleri davet ediyor. Büyüleyici bir Viking deneyimi sunan yapım, İngiltere’nin acımasız Karanlık Çağlarına daha yakından göz atmamıza olanak sağlıyor. Erkek ya da kadın Eivor olarak oynamaksa tamamen sizin seçiminiz.

Serinin diğer oyunlarına nazaran hikaye esnasında dilediğiniz zaman cinsiyetler arası geçiş yapabilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Buna ek olarak saç, dövme, savaş boyası ve silahları özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere farklı özelleştirme araçları kamp bölgeleri üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri Assassin’s Creed Valhalla’da önemli bir yere sahip! Bu yüzden Türkçe yamayı sizlerle paylaşıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Artık oyunu kendi ana dilinizde oynayarak halkınızı ve geleceğinizi korumak adına akıllıca seçimler yapmalısınız. Kararlarınızın masum canlara zarar verebilecek düzeyde olduğunu da belirtmeden geçmek istemem.

NOT
Opoisso893'ün paylaşmış olduğu CUSA18534 – EUR sürüme sahipseniz, oyunu tekrardan indirmenize gerek yoktur. Türkçe yama aynı zamanda oyunun 1.01 yamasını da içerir ve 5.05, 6.72, 7.02 ve 7.55 versiyon konsollarda sorunsuz çalışmaktadır.

TÜRKÇE YAMA GPT-3 HAKKINDA

Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir. Çeviri yapay zeka ile yapıldığı için Türkçe’ye uygun cümle yapıları vardır.

Makine öğrenme ile çeviri yapıldığı için özel isimler ve Türkçe eş anlamlı kelimler filtre edilmesi lazım bunu içinde tespit kelimeler API tanıtılarak bütün çeviri içindeki kelimeyi tespit ederek cümle yapısını değiştiriyor.TÜRKÇE ÇEVİRİ
OpenAI GPT-3 Translate - zartzurt456

PROGRAMLAMA
Delutto - Ubisoft ANVIL
zartzurt456

PS4 PORT VE DÜZENLEME
THISROCK


PS4 OYUN İÇİ VİDEO YERELLEŞTİRME
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU


Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
 

Darari

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
20
0
1
21
Yama aktifken çekilmiş birkaç ekran görüntüsü paylaşsanız fena olmaz. Geçen neslin yamalarında bunu yapıyordunuz. Türkçe karakterlere yamanın kapsamına dair hemen fikir sahibi olabiliyorduk. Ekran görüntüleri iyi şeyler.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]