Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Battlefield 4 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
Battlefield 4 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Battlefield 4 PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili xbox360torrent üyeleri, Battlefield 4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ve tool konusunda desteklerini esirgemeyen TG YAMA ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca yamanın çalışmasını sağlayan dosyayı çözmemize yardımcı olan swuforce arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. (thanks a lot swuforce:) ) Portunu mart ayında tamamlamıştım. Gecikmeden dolayı kusura bakmayın. :) Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Biliyorsunuz, bu yamalar için çevirmenler büyük emek harcıyor. Biz ise kopyala yapıştır yapıp sizlerle paylaşıyoruz. Oyunu çeviren ekibe ben destek olmak istiyorum diyen arkadaşlar varsa, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp kendilerine destekte bulunabilirler. Gönlünüzden ne koparsa artık. :) Gerekli bilgilere sitelerinden ulaşabilirsiniz.

https://axpxr.blogspot.com/2019/06/destek-olun.html

PROJE YÖNETİCİSİ VE PROGRAMLAMA
Tugay ACAR

ÇEVİRMENLER
Tugay ACAR
Toprak ŞİMŞEK
Güney BIÇAKÇI

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]