Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Borderlands 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,355
20,919
113
31
Borderlands 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Borderlands 3 PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)

Borderlands 3 oyununu Team Ninja arkadaşımız translate araçlarını kullanarak çevirdi. Team Ninja'ya ve ps4 portunu yapan player33 arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yüzden bunu dikkate alarak yamayı indirmenizi rica ediyorum. Yama ile uyumlu olan oyun arşivin içine eklenmiştir, indirebilirsiniz.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan'a ve 5.05 için fix hazırlayan thisrock84'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Benim düşüncelerim:

player33 arkadaşımız yamayı port etmek için çok uğraştı, çünkü ps4 dosyasında 44.115, pc yamasında ise 47.000 satır falan vardı. Satır sayısına göre düzenleme yaptı, ki bu kadar satırın arasından fazlalık olan textleri çıkartmak çok çok zordur. Günlerce uğraştığı için yamayı paylaşmasında bir sakınca görmedik. Paylaşma da diyemezdik, çünkü kimsenin kalbi kırılsın istemiyoruz.

Port işi ile uğraşan arkadaşlardan ricam şudur: Lütfen paylaşılan translate, makine çevirisi yamaları port edip paylaşmayınız. Port edip paylaşacaksanız da çevrilen dosyaları, metinleri tek tek elden geçirmenizi, yani yamayı daha da anlaşılır hale getirmenizi rica ediyoruz. Aksi halde, açtığınız konuları kaldırmak zorunda kalacağız.

Makine çevirisi yapanlara kesinlikle lafımız yoktur, ama onlar da en azından yaptıkları yamaları daha da anlaşılır hale getirseler dahi iyi olur diye düşünüyorum.

Her yama için oynanış videosu çekiyoruz, fakat bu yamanın videosunu istemeye isteme de olsa çektik. Kapak resmini de hazırlamak içimden gelmedi. Yamayı indirmeden önce oynanış videosunu biraz izlemenizi tavsiye ediyoruz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TEAM NINJA (MAKİNE ÇEVİRİ)

TOOL
SWUFORCE

TEKNIK DESTEK
SINNERCLOWN

PS4 PORT VE DÜZENLEME
PLAYER33

5.05 FIX
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]