Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
31,711
3,693
113
Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons PS4 PKG Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir 1Fichier,Google Drive,Mediafire,Mega,Pixeldrain,Qiwi,Uptobox PS4 PKG Games Free Download

NAME
Double Dragon Gaiden
Rise of The Dragons
LANGUAGE
Multi
RELEASE
2023
GENRE
Action

~ AÇIKLAMA ~

İkonik beat 'em up serisinin bu yeni eklentisinde Double Dragon tarzını ortaya koymaya hazırlanın. Yıl 199X ve nükleer savaş New York şehrini harap etmiş, ayaklanmalar ve suç sokakları sararken vatandaşları hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda bırakmıştır. Şehir, tam hakimiyet için savaşırken harabelerini terörize eden suç çeteleri tarafından ele geçirilmiştir. Bu koşullara daha fazla katlanmak istemeyen genç Billy ve Jimmy Lee, çeteleri şehirlerinden kovmayı kendilerine görev edinirler.

Bu alternatif hikayede hem yeni hem de tanıdık düşmanlarla mücadele eden genç Double Dragon kardeşlerin ilk başlangıçlarını keşfedin. Bu yeni roguelite yaklaşımında, her oyun yeni aksiyon için bir şans. Benzersiz ve dinamik bir seviye yapısına sahip olan oyunda, görevlerinizin zorluğu seçtiğiniz sıraya göre değişecek.
Klasik ikili Billy ve Jimmy olarak oyuna girip çıkın, Marian ve Matin Amca ile değiştirin veya kendi özel hareketlerine ve benzersiz oyun tarzlarına sahip 9 ek karakteri deneyin. 2 oyunculu yerel co-op ile siz ve bir arkadaşınız kötü sokakları temizlerken aksiyon dörde katlanıyor.

Temel Özellikler:
- TAG TAKIM AKSİYONU - İki dövüşçü seçin ve aralarında geçiş yapın, size yıkıcı kombolar, savunma ve saldırı hareketleri için çok sayıda strateji sunar.
- ROGUELITE ELEMENTLERİYLE ONLARI YENİN - Dinamik görev seçme işleviyle sonsuz oyun olasılıklarını deneyimleyin; görevinizi seçtiğiniz sıra görev uzunluğunu, düşman sayısını ve genel zorluğu etkileyecektir. Her görevin sonunda karakterleriniz için rastgele satın alınabilir yükseltmelerle nerede gelişeceğinizi seçin veya oyuncularınızı görev sırasında canlandırmak için paranızı biriktirin.
- 13 EŞSİZ OYNANABİLİR KARAKTER - Mücadeleye Billy, Jimmy, Marian ve Matin Amca ile başlayın. Yol boyunca jetonlar kazanarak her biri kendi oyun tarzına ve güçlü yönlerine sahip 9 karakterden oluşan çeşitli bir listenin kilidini açın. Her karakterin güçlü ve zayıf yönlerini göz önünde bulundurarak dövüş ikilinizi seçin.
- DENEYİMİNİZİ VE ÖDÜLLERİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN - Oturum başına kazanılan jeton miktarını etkilemek için oyun zorluğunu ayarlayın ve bu jetonları karakterler, ipuçları ve daha fazlası dahil olmak üzere Jeton Mağazasından içerik açmak için kullanın. Değiştirici, kalıcı ölüm ve hatta sonsuz moda girmek için kullanılabilir.
- YEREL İŞBİRLİĞİ - Bir arkadaşınızı kapın ve iki oyuncuya kadar destekleyen yerel işbirliği modunda şehrin sokaklarını birlikte temizleyin.

~ TANITIM VİDEOSU ~


~ İNDİRME LİNKLERİ / LINK DOWNLOAD ~

CUSA42936 – EUR / Update 1.04 / (Backport Fix 5.05/6.72/7.xx/8.xx)


CUSA42936 – EUR
Thank @Opoisso893/Golemnight
Game : Lets – MediafireQiwi1File
Update 1.04 : Lets – MediafireQiwi1File
Update 1.04 (Fix 5.05/6.72/7.xx/8.xx) : Lets – MediafireQiwi1File


Ses / Voice : English
Menü ve Altyazılar / Menu Subtitles : English-French-Italian-German-Spanish-Dutch-Portuguese(Br)-Japanese-Korean-ChineseGENEL BİLGİ NOTLARI !
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 türünde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar türünde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-.Pkg türünde ise herhangi bi çıkarma işlemi uygulamanız gerekmez.

-Oyunları Jdownloader 2 veya Internet Download Manager gibi programlar aracılığı ile indirebilirsiniz.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS4 kullanıcıları içindir.

-Kırma işlemini tamamladıkdan sonra oyun kurulum işlemleri.

a-)Usb sürücünüz exfat'a çevirin ve indirdiğiniz oyunu usb sürücünüze taşıyın.
b-)Ayarlar bölümüne gelin ve en alt kısımda bulunan "debug setting" kısmına giriş yapın.
c-)"Game" bölümüne giriş yapın ve "Package installer" seçin.
d-)Karşınıza usb sürücünüzde bulunan oyunlar çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz .pkg oyunu seçin ve kurulumu tamamlana kadar bekleyin.
e-)Kurma işlemi bittikden sonra ps4 ana menüsünde oyunun simgesi çıkacaktır.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]