Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Dying Light PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,348
18,925
113
30
Dying Light PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Dying Light PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren gabRiel'e ve diğer arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada Lcroft arkadaşımızın düzenlemiş olduğu dosyalar kullanılmıştır. Arşivin içinde yama ile uyumlu oyun linkini bulabilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Oyunu upload edip paylaşan hako'ya, tool için tom evin'a ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin...

GENİŞ AÇIK DÜNYA
Eşsiz bir atmosferde, şehri benzersiz bir özgürlük ve keyifle keşfet. Tüm binaları görmek ve uzak bölgelere ulaşabilmek için parkur becerilerini kullan.

YARATICI DÖVÜŞLER
Kanlı dövüşlere gir ve düşmanlarınla karşılaşmak için sunulan sonsuz seçenekleri keşfet. Çeşitli silah tipleri ve yeteneklerin yanı sıra çevreyi de kullanarak avantaj kazan.

GECE - GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ
Günbatımıyla avcı kimliğinden sıyrılıp avlanan olduğunda, dünyada gerçekleşen keskin değişimi hisset. Yaklaşan tehditle yüzleş veya arkana bakmak için zaman harcamadan kaç!

NOT
Türkçe yama, bütün kırılmış versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.


TÜRKÇE YAMA CUSA02010 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR
TÜRKÇE ÇEVİRİ

gabRiel
SaBoTeUr
zentetsu
BreakTheCode

TOOL
Tom Evin

PS4 PORT VE DÜZENLEME
Castellanos


OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,348
18,925
113
30
Yeni bir yama hazırlanıp konuya eklenmiştir. Ek olarak, konu güncellenmiş ve kurulum bölümü daha da anlaşılır hale getirilmiştir.

Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. ;)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]