Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Exiso & God2iso & Iso2God & Xbox Image Browser Xbox 360 Kullanım Rehberi JTAG/RGH

Boran

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
2
0
1
28
merhabalar öncelikle bu klavuzu hazırlayanların emeğine sağlık teşekkür ederim hepinize.Programları kullanarak jtagrip yapıp yama dosyasını kurdum fakat şimdi tekrar god yapmam için iso dosyasına çevirip god yapmam gerekiyor yoksa başka bir yolu var mı jtagrip yapıp dosyalara eriştikten sona yamayı kurdum fakat şimdi iso dosyası yapıp tekrar goda çeviremiyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden sonsus teşekkürler.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,113
1,704
113
merhabalar öncelikle bu klavuzu hazırlayanların emeğine sağlık teşekkür ederim hepinize.Programları kullanarak jtagrip yapıp yama dosyasını kurdum fakat şimdi tekrar god yapmam için iso dosyasına çevirip god yapmam gerekiyor yoksa başka bir yolu var mı jtagrip yapıp dosyalara eriştikten sona yamayı kurdum fakat şimdi iso dosyası yapıp tekrar goda çeviremiyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden sonsus teşekkürler.
Merhaba, jtagrip versiyonuna çevirdikden sonra tekrar god formatına çevirmeniz gerekmiyor direk atıp oynayabilirsiniz.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]