Fallout 3 GOTY PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
Fallout 3 GOTY PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Fallout 3 GOTY PS3 Türkçe Altyazı İndir (ÇIKTI)

Sevgili xbox360torrent üyeleri yeni bir yama ile daha karşınızdayız. Daha doğrusu yama portu bize ait değil, çünkü pc yaması konsollarda da çalışıyor. Bu gibi durumlarda bazıları gibi port kısmına adımızı yazmıyoruz. PC Yaması çalışıyorsa konuda belirtiyoruz. Ama bu vatandaş, bizi kötülemenin derdine düşmüş. Yazık. Urban Trial pc yaması konsol da çalışıyor demiş. Port etmiş olduğum yama ortada, pc yaması da ortada. Onu da geçtim, yamada büyük harfler kullandım. Çok zorlanmış demiş, valla hiç zorlanmadım, 1 saat falan sürdü. Senin gibi hazıra konmuyoruz. Çevirisini yapan sitenin de adı yazıyor. Biz senin gibi değiliz kardeş. Kimsenin hakkı biz de kalmaz.

Gelelim Fallout 3 yamasına, bu yamayı siz çalıştıracaksınız arkadaşlar. İsmi lazım değil, bu vatandaş, PS3 PORT: kısmına kendi adını yazmış. Neyini port ettin, pc yaması zaten konsolda çalışıyor. Xbox360 konsolunda da çalışıyor.

Neyse, dediğim gibi bu yamayı siz çalıştıracaksınız arkadaşlar.

ÇEVİRMENLER
Mastertranslator (Halil İbrahim Börükan)
Afşin Bey (Ömer Üçkardeş)
(Revold20)
(Erdoğan Togay)

1: Öncelikle paylaşmış olduğum oyunu indirin.

OYUN LİNKİ
http://www.xbox360torre.....a.html

2: Dosyalar indikten sonra Part 1'i açın.

3: (Fallout 3 GOTY - [BLUS30451]) klasörünü masa üstüne çıkartın.

4: İşlem tamamlandıktan sonra Fallout 3 GOTY - [BLUS30451] / PS3_GAME / USRDIR klasörünün içinde FALLOUT_GOTY.INI dosyası var. O dosyaya çift tıklayın.

5: STestFile8= bölümü boş. Türkçe yamayı okuması için o bölüme (FALLOUT3.ESP) yazın. Resimde gösterdim.

Yazdıktan sonra kaydedip çıkın.

6: PC yamasını indirmeniz için arkadaşın açmış olduğu konunun linkini burada paylaşacağım. PC yamasında bulunan fallout3.esp dosyasını masa üstüne çıkartın. Diğer dosyalara gerek yok. Dosyayı FALLOUT3.ESP olarak adlandırın.

7: FALLOUT3.ESP dosyasını:

Fallout 3 GOTY - [BLUS30451] / PS3_GAME / USRDIR / DATA klasörünün içine atınız. İşlem bu kadar :) Herkese keyifli oyunlar dilerim.

Xbox360 dosyaları küçük harfli olabilir. Onları olduğu gibi adlandırıp atacaksınız.

DONANIMHABER KONU LİNKİ
https://forum.donanimha.....646769

NOT: Konuda bulunan türkçe yama linkine tıkladığınızda karşınıza boş bir sayfa çıkarsa, yama linkine sağ tıklayın ve bağlantıyı yeni sekmede aç seçeneğine basın. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür etmeyi unutmayalım :) Konu linki silinirse türkçe yama linkini buraya eklerim.

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
Cevap: Fallout 3 GOTY PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Guzel yamalar gelmeye basladi tesekkurler
Biz bir şey yapmadık.:) Bu yamayı siz çalıştıracaksınız. :) Sadece yamayı nasıl çalıştıracağınızı anlattım.

Çevirmen arkadaşlarımızın çok büyük emeği var. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. :)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator

tşk ederim şu batman oyunundaki diyalogları çözseniz süper olurdu
Onları şimdilik yapmayacağız. Her oyunun yaklaşık 250 XXX dosyası var. Port etmek biraz zor. Batman serisini de listeye ekleriz, Alice Madness Returns, Homefront gibi oyunlar da var. Elimizdeki yamaları bitirelim, bu yamalara bakarız :)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator

doğru söylüyorsun elimizdeki türkçe yamalı oyunları bitirelim
O anlamda söylemedim :)

Şu an uğraştığımız başka yamalar var. Onları tamamlayalım, bu yamalara bakarız. :)

911

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Biz bir şey yapmadık.:) Bu yamayı siz çalıştıracaksınız. :) Sadece yamayı nasıl çalıştıracağınızı anlattım.

Çevirmen arkadaşlarımızın çok büyük emeği var. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. :)
exiso ile çevirip talimatlara göre attım çalışmadı. yardımcı olabilecek var mı?

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!