Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

FAR: Changing Tides PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
31,402
3,493
113
FAR: Changing Tides PS4 PKG Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir 1Fichier,Zippyshare,Google Drive,Mediafire, Uptobox PS4 PKG Games Free Download


NAME
FAR Changing Tides
LANGUAGE
Multi
RELEASE
2022
GENRE
Action

~ AÇIKLAMA ~

Bir çocuğun yeni bir yuva bulmak üzere çıktığı duygusal bir yolculuğu ve gemisini konu alan insanı saran bir araç macerası. Sular altında kalmış hoş bir dünyada fırtınalı sularda yelken aç, bilinmeyen derinliklere dal ve unutulmuş harabeleri keşfet.

YEPYENİ BİR EKLENTİ OYUNU
FAR: Lone Sails'te görülen ıssız ortamı genişleten Changing Tides, güneşin kavurduğu, tozlu ortamları fırtınalı gökyüzüyle ve açık denizlerle değiştiriyor. Yeni ortamlarla, bulmacalarla ve gemi mekanikleriyle FAR: Changing Tides'ın dünyası, hem bu güzel serinin tutkunlarına hem de yeni oyunculara daha büyük ve derin bir mücadele içeren heyecan verici bir deneyim sunuyor.

YENİ BİR YUVA
Sular altında kalmış bir dünyada yapayalnız bir şekilde uyanan yeni ana karakter Toe ile zorlukların üstesinden gel. Bir zamanlar yuva olan bu yer, yabancı ve bazen saldırgan olan bir ortama dönüştü. Yeni bir başlangıç bulmak üzere eskiden büyük bir toplumun yuvası olan bu harabelerde ilerleyen Toe'ya yol göstermen gerekiyor.

GEMİNE KAPTANLIK YAP
Özgün bir deniz aracının kaptanlığını yapmanın heyecanını yaşa. Onunla birlikte açık denizlere meydan okuyacak, şiddetli fırtınalarda yol alacak, tuzlu denizlerin tehlikeleriyle yüzleşeceksin. Bu yolda parçaların kilidini açarak, arızaları onararak, kıymetli yakıtlar ve ganimetler için denizin derinliklerini arayarak her şeyin işlevsel kalmasını sağlaman gerekecek. Ne kadar uzağa gidersen geminin büyüleyici özelliklerini o kadar çok öğreneceksin.

SAKİNLEŞTİRİCİ BİR DENEYİM
FAR: Changing Tides'daki tehlike ve entrika dolu anlar, üstesinden gelinecek çevresel tehlikelerle ve bulmacalarla sunuluyor ama bunlar, oynanışa yönelik yalnızlık dolu ve neredeyse sakinleştirici yaklaşımla uyumlu bir şekilde veriliyor. Bir yandan kaybettiğin yuvanın yasını tutarken olağanüstü gemine kaptanlık yaparak, göndere çekerek, yelkenleri açıp açılarını ayarlayarak, ocağı yakarak ve daha fazlasını yaparak okyanusa yelken açmayı öğren.

OKYANUSUN SESLERİ
Dinamik bir oyun müziği, oyuncuya ve çevresel eylemlere tepki vererek oyundaki önemli anları ve atmosferi güçlendiriyor; yani yürek hoplatan kreşendolar, huzurlu düşüncelere dalma anları ve bunların arasında kalan her şey, oyuncu için tasarlanmaktan ziyade oyuncu tarafından oluşturuluyor.

~ TANITIM VİDEOSU ~


~ İNDİRME LİNKLERİ / LINK DOWNLOAD ~

CUSA28066 – USA (v1.02) / (Backport Fix 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55)


CUSA28066 – USA
Thank @Fugazi & windwaker
Game (v1.02) : Lets – ZippyUptoboxGofile1File
Update 1.02 (Fix 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55) : Lets – Zippy1File

Diller : Eng, Fra, Spa, Ger, Ita, Rus, Pol, Ukr, Ned, Spa/Lat, Por/Bra, Chi, Kor, Jpn, Arabic
GENEL BİLGİ NOTLARI !
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 türünde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar türünde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-.Pkg türünde ise herhangi bi çıkarma işlemi uygulamanız gerekmez.

-Oyunları Jdownloader 2 veya Internet Download Manager gibi programlar aracılığı ile indirebilirsiniz.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN . Zippyshare bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS4 kullanıcıları içindir.

-Kırma işlemini tamamladıkdan sonra oyun kurulum işlemleri.

a-)Usb sürücünüz exfat'a çevirin ve indirdiğiniz oyunu usb sürücünüze taşıyın.
b-)Ayarlar bölümüne gelin ve en alt kısımda bulunan "debug setting" kısmına giriş yapın.
c-)"Game" bölümüne giriş yapın ve "Package installer" seçin.
d-)Karşınıza usb sürücünüzde bulunan oyunlar çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz .pkg oyunu seçin ve kurulumu tamamlana kadar bekleyin.
e-)Kurma işlemi bittikden sonra ps4 ana menüsünde oyunun simgesi çıkacaktır.
 

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
31,402
3,493
113
FAR: Changing Tides PS4-CUSA28066 – USA Update 1.02 (Fix 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55) backport linkleri eklendi.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]