Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Far Cry 4 PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

peerless

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
4
1
3
38
Tüm yorumları okuyup eksiğimi giderdim. Şimdi asıl sorun şu; tüm verileri silip pkg yi kurdum. Fakat oyunu güncellemeden giriş yapılamıyor hata veriyor, illa güncelle diyor. Güncelleyip pkg yeniden kuruyorum. Tr olmuyor. Pkg dosyasını çıkarıp kopyalıyorum yine tr olmuyor. Veriyi tekrar silip tekrar pkg kuruyorum. Oyun açılmıyor güncelleme istiyor :) umarım tüm sorunu anlatabilmişimdir.
eee yani sonuç ne nasıl giderdin sonucu kardeş bize o lazım bende seninle aynı durumdayım :(

yigit75

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
4
4
3
32
Kardeş indirdim oyunuda sizin siteden indirdim sürümü BLES02011 türkçe yamayı kuruyorum ama hiçbir değişiklik yok kayıtlı verileri siliyorum hatta oyunu sildim en baştan tekrar kopyaladım sonra türkçe yamayı kurdum oyunu açtım yine aynı yine aynı. kayıtlı verileri sildim yükledim olmadı en baştan yükledim yine olmadı dosyaları çıkarıp içine attım oyun bozuldu olmadı yani kardeş.

yigit75

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
4
4
3
32
Arkadaşlar çözemeyen varsa şu şekilde yapabilir uğraşmadan güncelleme isteyenler de dahil dosyayı pkg wiewer ile çıkarın usdir içinde data klasörü içindeki o iki dosyayı usb atın ps3 takın multiman girin select ve start basın ordan ps3-root a girin ordan dev-usb girin ordaki dosyaları seçin O basın kopyala diyin yukardan 3 noktaya basın geri gelin ordan dev-hdd girin GAMES girin ordan farcry girin ordan klasörün içine girin usdir girin data klasörüne girin O basıp yapıştırın evet diyin sonra tekrar select start tuslarına aynı anda basın normal ekrana geldikten sonra farcry girin oyun türkçe 2 tane türkçe çıkıyor takılmayn en üstekine tıklayın işlem bu kadar oyun artık türkçe.

skayra

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2019
35
9
8
38
Bende oyun türkçe fakat dlcleri kurmak istiyorum. Türkçe yama bozulmadan single player ofline dlcleri kurmanın imkanı var mı?
Konuyu takip ediyorum lütfen bunu denemiş veya başarmıś bir forumdaş var ise bilgilendirsin.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]