Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

FIFA 21 Xbox 360 |Jtagrip-XEX| Mod Oyun İndir |JTAG-RGH|FULL-Tek Link|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,113
1,704
113
Ücretsiz Hızlı Tek Link Full Tam Sürüm FIFA 21 Xbox 360 Jtag-Rgh Mod Oyun İndir - Free Download FIFA 21 Xbox 360 Jtag-Rgh Game

NAME
FIFA 21 Mod
LANGUAGE
Multi
DATE
2020
GENRE
Sports
FORMAT
[Jtag/RGH]

Özellikleri:

-Fifa 19'unuzu eski bir nesil için EA Sport tarafından yayınlanan sonuncusunu 2021 sezon !!!! güncelleyecek muhteşem bir yama önerisi getirdim.

-LaLiga Santander ve LaLiga 123
-Premier Lig ve İkinci Lig
-Serie A ve Serie B
-Ligue 1 ve Ligue 2
-Bundesliga
-Primeira Liga
-Brasilerao
-Arjantin Süper Ligi
-Liga MX
-+14 Lig
-CONMEBOL ve CONCACAF, Avrupa, Asya ve Afrika bölümleri

KUPALAR
-Copa del Rey
-FA KUPASı
-İtalya Kupası
-Bundesliga Kupası
-Ligue Kupası 1
-Dünya Kupası
-Şampiyonlar Ligi
-Amerika Kupası
-Eurocup
-Asya ve Afrika Kupası
-+19 Kupa

Yenİ İçERİk

-FIFA 21 oynanışı
-FIFA 21 puan tablosu
-EA Spor ilan panosu
-FIFA 21 topu
-FIFA 21 grafik menüsü
-Yeni sergi oyuncuları modu
-2020-2021 sezonu için yeni kitler eklendi

*** ÖNEMLİ BİLGİ NOTLARI OKUYUN***
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Bu oyunlar jtag-rgh'li xbox 360 cihazları içindir. "GOD" formatlı oyun "ISO2GOD" programı ile, "JtagripXex" yazan oyun ise "EXiSO" programı ile çevrilmiş hazır oyundur. Her iki oyun içinde başka hiç bir işlem yapmanıza gerek yok.

-Aurora dosya yöneticisi, xex menü veya ftp aracılığı ile oyunları attığınız bölüme taşıyarak oynayabilirsiniz.

-Gerekli bütün rehberleri BURADAN bulabilirsiniz.

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
İndirme Linkleri : LetsZippy1File1File (Multi)Mediafire
FL Patch 2.2 : Burada

Notlar:
-Bu oyun fifa19 üzerine yapılan bir moddur.
-Dosyaları rardan çıkartın oyunları attığınız bölüme atıp oynayın.
-PLANTILLAS ALL-FIFA klasörünün içindeki dosyalar transfer vb. şeyler içermektedir.
-İsteseniz onu isteseniz fifa 19 kadro güncellemesinde ki biraz daha güncel olabilecek, hangisi hoşuna giderse kadroyu yükleyin .
- Önemli bilgi notlarında rehber vb. ulaşabileceğiniz yazılar ve linkler mevcut.

* Emeği geçenler *

– ALL FIFA XBOX 360
– GaboINFootball

furkandhgdh

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
3
0
1
22
Kral benim makina fwli bu 21 i nasıl kullanabilirim? Fw için de var mı yoksa bunu dönüştürme şansım falan var mı? Yardım lütfen

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,113
1,704
113
Kral benim makina fwli bu 21 i nasıl kullanabilirim? Fw için de var mı yoksa bunu dönüştürme şansım falan var mı? Yardım lütfen
Bu oyun jtag kullanıcıları için yapılmış bir mod olduğundan dönüştürme şansınız yok. Bir takım programlar ile çevirip yazdırsanız dahil çalışmayacaktır. İsterseniz sitemizde fifa 19 için kadro güncellemesini yükleyebilirsiniz.

furkandhgdh

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
3
0
1
22
Bu oyun jtag kullanıcıları için yapılmış bir mod olduğundan dönüştürme şansınız yok. Bir takım programlar ile çevirip yazdırsanız dahil çalışmayacaktır. İsterseniz sitemizde fifa 19 için kadro güncellemesini yükleyebilirsiniz.
Ustam attığın link de jtag rgh için sanırım ben onu fw için nasıl yapabilirim :) o dönüştürülünce oluyor mu
Eğer oluyorsa nasıl yapıldığına dair bir rehber varsa iyi olur şimdiden teşekkür ederim

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,113
1,704
113
Ustam attığın link de jtag rgh için sanırım ben onu fw için nasıl yapabilirim :) o dönüştürülünce oluyor mu
Eğer oluyorsa nasıl yapıldığına dair bir rehber varsa iyi olur şimdiden teşekkür ederim
Yukarıda söylediğim gibi mod olduğu için dönüştürme yapma şansınız yok. İyi forumlar.

legoras

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
11
0
1
31
oyun kurulumunu ne şekilde yapıyoruz admin yardımcı olurmusun ?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,113
1,704
113
oyun kurulumunu ne şekilde yapıyoruz admin yardımcı olurmusun ?
Fifa 19'dan fifa 21 isminde mod yapıldığı için ayrı bir kurulumu yok. Dosyaları rardan çıkartın oyunları attığınız bölüme atıp oynayın. PLANTILLAS ALL-FIFA klasörünün içindeki dosyalar transfer vb. şeyler içeriyor. İsteseniz onu isteseniz fifa 19 kadro güncellemesinde ki biraz daha güncel olabilecek, hangisi hoşuna giderse kadroyu yükleyin . Önemli bilgi notlarında gereken şeyler mevcut.

Ayrıca crysis gibi bir kaç konuda linklerin kırık olduğunu bildirmişsiniz. Test ettim linkler çalışmaktadır bazen link servislerinin yönlendirmesinden kaynaklı kırık gözükebiliyor. Sayfayı yenileyip bir kaç kere daha denerseniz ulaşabilirsiniz. İyi forumlar.

mrtksgl

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
2
0
1
44
kadro güncellemesi bu yılın mı ben de bu yılın kadroları cıkmadı bu senenin kadrosunu yükleyebilen var mı

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]