Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Fracked VR PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
28,437
2,033
113
Fracked VR PS4 [PKG] Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir [zippyshare-mega-1fichier-google drive-mediafire] PS4 PKG Games Free Download

GAME NAME
Fracked
LANGUAGE
Multi
RELEASE
2021
GENRE
Action

DÜNYANIN SONU GELDİ

Phantom: Covert Ops'un yaratıcılarının tasarladığı Fracked, serbest stil kayak, koşu ve tırmanışı amansız silahlı çatışmalarla kusursuz bir biçimde bir araya getirerek çığır açan yeni bir VR aksiyon macera oyunudur.

Uzak bir dağ tesisinde mahsur kalıp gezegen ile boyutlar arası düşmanlar arasındaki son direnişi yapmak zorunda kalan isteksiz bir kahraman olarak oynayacaksın. Ateş ederek, kayak yaparak ve tırmanarak bu ekstrem macerada ilerlerken nişan al ve doğruca aksiyonun içine dal. Ödün vermeyen ve gözü pek Fracked, aynı zamanda PS5™ için de geliştirilmiştir ve PS VR Moves ile PS VR'ın en iyi yanlarını sunuyor.

AKSİYON KAHRAMANI OL
Doğaçlama koşu ve tüfek çatışmasını bire bir tutulabilir siper ile birleştiren yenilikçi bir VR silahlı çatışma oyunu deneyimle. Savaş alanında serbestçe gezinerek düşmanların çevresini kuşat, zekanla alt et ve ölümcül, tamamen interaktif silahlar kullanarak onları yen.

MACERAYI HİSSET
Pek çok serbest hareket şekli arasında kusursuz bir şekilde geçiş yap. Yokuşlarda yüksek hızda ustalaşmak ve hedefine ulaşmak için kayak takımlarına fiziksel olarak yaslan, tırmanırken ve yerden çok yüksekte halatla kayarken hayata sıkıca sarıl. Korkuluk yok. Sınır yok. Merhamet yok.

GEZEGENİ KURTAR
Kolektif fikir ile silah kullanmanın üstünlüğünü birleştiren boyutlar arası bir ordu kur. Fracked, kurumsal hırs ve iklim değişikliğine dair iğneleyici bir yorum getiren sert bir aksiyon oyunudur. Dünyayı kurtarmak için günü kurtar.

PLAYSTATION®VR VE PLAYSTATION®MOVE İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Fracked, sezgisel bire bir VR oynanışı, hareket kontrolü ve serbest hareket ile aksiyon macera türünü devrim niteliğindeki yeni zirvelere taşıyor. İyileştirilmiş kare hızı, yükleme süreleri ve sınırsız dinamik çözünürlük dâhil olmak üzere PS5™'teki diğer iyileştirmeleri deneyimle.CUSA27468 – EUR

CUSA27468 – EUR
Thank @DUPLEX
Game : Lets – Zippy1File
Update 1.01 : Lets – Zippy1File
Diller : English, French, German, Italian, Japanese, Russian, Spanish
 

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
28,437
2,033
113
Fracked VR PS4-DUPLEX Update 1.01 (Fix 5.05/6.72/7.02) backport linkleri eklendi.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]