Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Ghost of Tsushima Directors Cut PS4-DUPLEX |PS4 PKG TORRENT Oyun İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
31,711
3,693
113
Ghost of Tsushima Directors Cut PS4-DUPLEX PS4 TORRENT OYUN İNDİR FULL PKG FREE DOWNLOAD


Fırtına öncesi sessizlik. Yönetmenin Sürümü’nde daha geniş bir Ghost of Tsushima deneyimi yaşayın.

Sucker Punch Productions ve PlayStation Studios tarafından PS5 ve PS4 için hazırlanmış bu açık dünya aksiyon macera oyununda Tsuşima’nın gizli güzelliklerini keşfedin.

Tsuşima’nın kurtuluşu için yeni ve geleneklere aykırı bir savaş yolu çizin. Katananızla düşmanlara meydan okuyuni yayda ustalaşıp tehditleri uzaktan indirin, gizlilik taktikleri geliştirerek düşmanları gafil avlayın ve İki Adası’nda yeni bir öyküye tanık olun.

Savaşın Harap Ettiği Tsuşima'da Kadim bir Güzellik Yatar
Savaş meydanlarının ötesine gidip daha önce hiç yaşanmamış bir feodal Japonya tecrübesi yaşayın. Bu açık dünya serüveninde, Tsuşima'nın kırsalını, sürükleyici atmosferini, çeşitli karakterlerini, tarihi eserlerini keşfedin ve Tsuşima'nın gizli güzelliğini ortaya çıkarın.

Tepelerce uzanan tarlalar ve huzur dolu tapınaklardan eski ormanlar, köyler ve çetin dağlara kadar bu geniş adada yaşamın çeşitliliğini sergileyen özenle hazırlanmış bölgeleri keşfedin. Doğal uyumla dolu sakin anlarda huzur bulun ve yolunuz boyunca yardım ettiğiniz insanlarla yaşayacağınız anlarda teselli bulun.


Hayalet’in yükselişi
Jin, samuray hayat tarzıyla büyüdü ve eğitildi. Moğollar samuray güçlerini kolayca alt ettiğinde Jin'in dünyası yıkıldı. Hayatının en zor kararıyla karşı karşıya kaldı: Samuray eğitiminin gelenek ve göreneklerini onurlandırıp kazanamayacağı bir savaşı sürdürmek mi yoksa adayı ve insanlarını korumak için her şeyini verip samuray yolundan sapmak mı?
Tsushima'yı geri alma mücadelesinde Jin, eski dostların ve beklenmedik yeni müttefiklerin rehberliği ve desteğini aramalıdır. Geleneklerden koparak yeni bir tür savaşçı olmalı ve evinden ve insanlarından geriye kalanları ne pahasına olursa olsun korumalıdır.

Çamur, kan ve çelik
Moğollar savaş ve silahlar konusunda hem öngörülemez hem de yenilmez bir güce sahiptir. Adayı ve Tsushima halkını korumak için Jin'in becerilerini uyarlayarak ve yeni taktikler öğrenerek üstünlük kazanın.

Benzersiz ve sürükleyici samuray savaş deneyimi için katananızı kullanarak rakiplerinizle yakın mesafeden savaşın. Ölümcül hassasiyetle uzak tehditleri ortadan kaldırmak için yay kullanımında ustalaşın. Düşmanlarınızı şaşırtan saldırılarla saf dışı bırakmak ve pusuya düşürmek için gizlilik ve aldatma taktikleri geliştirin.

Uyarlanır manzara ve organik savaş yaklaşımı, Tsushima'yı becerileri, silahları ve taktikleri oyun tarzınıza en uygun şekilde harmanlayıp eşleştirmeniz için mükemmel bir oyun alanı hâline getiriyor. Jin'in hikayesi ilerledikçe, çok yönlülük ve yaratıcılık sizin en büyük silahlarınız olacak.

Ghost of Tsushima karakterleri
Yolculuğunuzda karşılaşacağınız karakterlerin bazılarıyla tanışın.

Jin Sakai
Bir samuray olarak oyuna başlayan Jin, samuray öğretilerinde yer almayan yetenek ve taktikleri benimseyecek ve yeni kimliği Hayalet'i oluşturmaya başlayacaktır. Oyunu oynadıkça Jin hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz: Nasıl bir tehditle karşı karşıya olduğunu, yolculuğu boyunca ona yardım eden müttefikleri ve bu yeni çeşit savaşçıya dönüşmek için yapması gereken fedakârlıkları öğreneceksiniz.


Şimura
Şimura, Tsuşima'nın jitosudur (lordu). Bir samuray olmasının yanı sıra Jin’in dayısı ve baba figürüdür. Şimura, Jin'i çocukluktan itibaren geleneksel samuray yöntemleriyle eğitmiştir ve Jin'in öğretileri kenara atıp Hayalet’e dönüşürken benimsemeye başladığı taktiklerden gittikçe endişelenmektedir.


Hotun Han
Han, bir Moğol generalidir ve Tsuşima Adası'nı işgal eden Moğol ordusunun lideridir. Han, samuraylar hakkında bildiği her şeyi kullanarak onları yok etmeye çalışan acımasız, kurnaz bir düşmandır. Jin, bu vahşi ve amansız düşmanı hafife almaması gerektiğini çabucak öğrenecek.


Ghost of Tsushima: Legends
Ghost of Tsushima: Legends, Japon halk öyküleri ve mitolojisinden esinlenilmiş bir çok oyunculu* co-op tecrübesidir. Dört sınıftan birini seçin (Samuray, Avcı, Ronin ya da Suikastçı), iki oyunculu hikâye görevlerini ya da dört oyunculu dalga tabanlı sağ kalım görevlerini ister arkadaşlarınızla ister çevrimiçi eşleşme ile oynayın. Ghost of Tsushima: Legends modu Ghost of Tsushima - Tsuşima’nın Hayaleti oyunu sahiplerine ücretsiz indirme olarak sunulacaktır.~ OYUN BİLGİSİ - GAME INFO ~
Ghost of Tsushima DIRECTOR\'S CUT

CUSA13323
Date : 01-2022 Languages: English
Platform : PS4 FW 9.00 Genre : Unique


This is update v2.13 of the game (Remaster).

Make sure you installed the DLC Unlocker to access the Director\'s Cut content.
~ TORRENT İNDİRME LİNKLERİ ~
Ses Dilleri: English, German, Russian, Portuguese, Japanese, Italian, French, Polish and Spanish.

Altyazı Dilleri: Türkçe, English, German, Norwegian, Swedish, Finnish, Russian, Portuguese, Italian, French, Spanish, Arabic, Japanese, Polish, Danish, Dutch

GENEL BİLGİ NOTLARI !
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 türünde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar türünde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-.Pkg türünde ise herhangi bi çıkarma işlemi uygulamanız gerekmez.

-Utorrent veya Bitcomet gibi programlar aracılığı ile torrent dosyalı oyunlarını indirebilirsiniz.

-Oyunların seed azlığı nedeniyle indirmeme sorunları veya fix lazım olursa, sitemizde ki "PlayStation 4 PKG Oyunları İndir" bölümünden indirebilirsiniz.

-Bütün linklerin kırılması halinde A'dan Z'ye ps4 torrent arşivi isimli konu açılacaktır oradan indirebilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS4 kullanıcıları içindir.

-Kırma işlemini tamamladıkdan sonra oyun kurulum işlemleri.

a-)Usb sürücünüz exfat'a çevirin ve indirdiğiniz oyunu usb sürücünüze taşıyın.
b-)Ayarlar bölümüne gelin ve en alt kısımda bulunan "debug setting" kısmına giriş yapın.
c-)"Game" bölümüne giriş yapın ve "Package installer" seçin.
d-)Karşınıza usb sürücünüzde bulunan oyunlar çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz .pkg oyunu seçin ve kurulumu tamamlana kadar bekleyin.
e-)Kurma işlemi bittikden sonra ps4 ana menüsünde oyunun simgesi çıkacaktır.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]