Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

God of War 3 PS3 Oyun +DLC İndir [Google Drive-MEGA]

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,214
1,648
113
God of War 3 PS3 Oyun İndir PlayStation 3 Games Free Download Ücretsiz Hızlı Link İndir mega-1fichier-google drive
GAME NAME
God of War 3
LANGUAGE
USA EUR
RELEASE DATE
March 16, 2010
GENRE
Action
VER
BCUS98111
BCES00510
SIZE
34,2 Gb + DLC

Download

——————–
Link ver USA – BCUS98111: 1FileMegaGoogle
Password: vn-sharing.net
Official Patch / Updates ver USA – BCUS98111: Download
All DLC Fix ver USA – BCUS98111: Mega1File
——————–
Link ver EUR – BCES00510: 1FileMegaGoogle
Link Mirror ver EUR – BCES00510: Mediafire – Password: GGALLGAMES
Link ver EUR – BCES00510 (ver Rip): MegaMirrorMirror
Official Patch / Updates ver EUR – BCES00510: Download
All DLC Fix ver EUR – BCES00510: Zippy1File
——————–
Link ver EUR – BCES00510 (PKG – HEN / CFW): GoogleMirror
——————–

DLC İçeriği:
– Deimos Costume
– ULTIMATE
– PHANTOMCHAOS

-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını.001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor.Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yoktur.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız.Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz.Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin.Winrar Programı İçin Tıklayın/7Zip Programı İçin Tıklayın

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacaktır.

-Jdownloader2 programı ile Dlc şeklindeki linkleri rahatlıkla indirebilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS3'ler için geçerlidir.

Aybr06

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
1
0
1
26
Şimdiye kadar birçok oyun indirdim burdan hepsi sorunsuz çalıştı ancak bunu indirdim oyunu açıyorum siyah ekran gelip geri ana menüye atıyor ne yapmam gerek sildim yükledim bi kaç kere yine olmadı :(

esrefonur

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2018
12
3
3
Oyuna ait türkçe yamanın çalışması için (site içinde "a-z ps3 türkçe yama arşivi indir (çıktı)" konusu altında var.)
*Official Patch / Updates yüklememeniz gerekiyor. yani türkçe yama oyunun v1.0 ile uyumlu
DLC yüklemede sorun yok sadece version güncellemesi yapmayın.

Şimdiye kadar birçok oyun indirdim burdan hepsi sorunsuz çalıştı ancak bunu indirdim oyunu açıyorum siyah ekran gelip geri ana menüye atıyor ne yapmam gerek sildim yükledim bi kaç kere yine olmadı :(
siyah ekran sorunu genel de multiman içinde oyunun ayar ekranına girerek düzeltiliyor.
multiman da oyun seçerken "kare" tuşuna basarak ayarlarına girin.
sol taraf da secenekler vardır. orada "bd yansısı" ve "harici hdd" seçeneklerini seçip "yuvarlak" tuşu işe multiman ekranına dönüp
oyunu çalıştırmak için "select + X" tuşlarına aynı anda basarak çalıştırın. (bu işlem veri tabanını yeniden günceller)
sonrasın da sorunsuz çalışması lazım.

celff

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
7
0
1
30
Oyuna ait türkçe yamanın çalışması için (site içinde "a-z ps3 türkçe yama arşivi indir (çıktı)" konusu altında var.)
*Official Patch / Updates yüklememeniz gerekiyor. yani türkçe yama oyunun v1.0 ile uyumlu
DLC yüklemede sorun yok sadece version güncellemesi yapmayın.

siyah ekran sorunu genel de multiman içinde oyunun ayar ekranına girerek düzeltiliyor.
multiman da oyun seçerken "kare" tuşuna basarak ayarlarına girin.
sol taraf da secenekler vardır. orada "bd yansısı" ve "harici hdd" seçeneklerini seçip "yuvarlak" tuşu işe multiman ekranına dönüp
oyunu çalıştırmak için "select + X" tuşlarına aynı anda basarak çalıştırın. (bu işlem veri tabanını yeniden günceller)
sonrasın da sorunsuz çalışması lazım.
SİYAH EKRANDA BAZEN FİX İSTEYEBİLİYOR BİR KAÇ OYUNDA FİX (CRACK) İLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜ. GOW 3 TÜRKÇE YAMASI DLC LERİDE KAPSIYORMU YOKSA SADECE ANA OYUNUMU KAPSIYOR... ZİRAA NEREDEYSE TR YAMA 1GB BOYUTUNDA

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]