Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Grand Theft Auto V Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,089
1,627
113
Tesekkurler 5 dakika sonra denedim indirdim emeginize saglik.konuyla alakasiz olucak kusura bakmayin 2 dvd li oyunlarda otomatik gecis yapiyormu yoksa dashlaunchtan yada herhangibi yerden bir islem yapmamiza gerek varmidir
Evet işlem yapmanız gerekiyor içinde notunu adminimiz eklemiş.

JoePesci

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
1
0
1
22
Herkese merhaba. Forumda gezindim ancak sorunuçözemedim. Benim konsolum (Xbox One X) orijinal kırdırmadım. Gta 5 var ve Türkçe yama yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim veya böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olanın duacısıyım. Oyun xboxta kurulu şu an

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,089
1,627
113
Merhaba, türkçe yamalar sadece kırılımış jtag-rgh'li 360'lar içindir. Xbox one x ve orjinal 360 için böyle bişey mümkün değil.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,089
1,627
113
Kardeşim link yok bu site de niye hep linkler bozuk hakkınızı yeniyeyim helal olsun da link yok
Merhaba, konuda belirtildiği gibi linkler.

"İndirme Linki silindiği için kaldırılmıştır. Xbox 360 Türkçe yama indir bölümünde, sabitlenmiş olan a-z türkçe yama arşivi konusundan indirebilirsiniz. "

Konu içinde bulunan linklere gelirsek eğer, telifden kaynaklı siliniyor ve hesap kapatlıyor bu yüzden tekrar yenileyemiyoruz. Yine de mağdur olmamanız açısından her bölümde sabit konularda arşiv oyun vb. konular açıyoruz o konulara göz atmanızı tavsiye ederim.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]