GTA San Andreas PS3 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

zexon99

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Abicim siyah ekran sorunu var ya

razziel

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Oyun siyah ekranda kalıyor yama sorunlu mu arkadaşın dediği gibi

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
Oyun siyah ekranda kalıyor yama sorunlu mu arkadaşın dediği gibi
Hayır, sorunlu değil yama. Siyah ekranda kalabiliyor maalesef. Oyunu açmadan önce multiman'e giriş yapın ve oyunun üzerine gelip kare tuşuna basın. Sol alt köşede seçenekler göreceksiniz.

BD ve Dahili kutucuklarını işaretleyin.
Harici disk üzerinden oynuyorsanız. BD ve Harici kutucuklarını işaretleyin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra, oyun çalıştırın ve oyun açılana kadar kontrolcünüz de bulunan ps tuşuna basınız.

Oyun içi görüntüler paylaşmıştım zaten. :)

fener

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hayır, sorunlu değil yama. Siyah ekranda kalabiliyor maalesef. Oyunu açmadan önce multiman'e giriş yapın ve oyunun üzerine gelip kare tuşuna basın. Sol alt köşede seçenekler göreceksiniz.

BD ve Dahili kutucuklarını işaretleyin.
Harici disk üzerinden oynuyorsanız. BD ve Harici kutucuklarını işaretleyin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra, oyun çalıştırın ve oyun açılana kadar kontrolcünüz de bulunan ps tuşuna basınız.

Oyun içi görüntüler paylaşmıştım zaten. :)

benim gta serisinden en sevdiğim türkçe olarak oynamak istedim ama ne denediysem olmadı . oyun saf haliyle açılıyor oynuyorum sorun yok ama türkçe yamayı yükleyince ne yaparsam yapıyım (bd ,harici, ps tuşu, başka ps3 denedim , başka cfw, vb.) her seferinde siyah ekranda kalıyor ve ps3 kilitleniyor elektrik fişinden çekip tekrardan başlatıyorum.

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
benim gta serisinden en sevdiğim türkçe olarak oynamak istedim ama ne denediysem olmadı . oyun saf haliyle açılıyor oynuyorum sorun yok ama türkçe yamayı yükleyince ne yaparsam yapıyım (bd ,harici, ps tuşu, başka ps3 denedim , başka cfw, vb.) her seferinde siyah ekranda kalıyor ve ps3 kilitleniyor elektrik fişinden çekip tekrardan başlatıyorum.
Gerçekten ilginç bir durum. Ben de 4.81 sürümü yüklü ve oyun yine açılıyor. PS3 konsolunu 2 gün önce kardeşime verdim. Bu yüzden şimdilik bakamıyorum, ama kasım ayında tekrardan bakmaya çalışacağım. :)

Peki, oyunu İris manager veya gamesonic manager da çalıştırdınız mı hiç?

fener

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginç bir durum. Ben de 4.81 sürümü yüklü ve oyun yine açılıyor. PS3 konsolunu 2 gün önce kardeşime verdim. Bu yüzden şimdilik bakamıyorum, ama kasım ayında tekrardan bakmaya çalışacağım. :)

Peki, oyunu İris manager veya gamesonic manager da çalıştırdınız mı hiç?

sadece multimanla denedim
ama bence tr yamayla ilgili bir sorun var çünkü 1 tek ben değil herkeste aynı sorun var
İris manager veya gamesonic manager deneyip haber vericem

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
sadece multimanla denedim
ama bence tr yamayla ilgili bir sorun var çünkü 1 tek ben değil herkeste aynı sorun var
İris manager veya gamesonic manager deneyip haber vericem
TR Yama ile ilgili sorun yok. Çünkü yamalı haliyle bizzat kendim deneyip oynadım. Ekran görüntülerini de yamanın çalışıp çalışmadığını göstermek için paylaştım.

PS3'ü tekrardan alınca göz atacağım dosyalara. Merak etmeyin :)

fener

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
TR Yama ile ilgili sorun yok. Çünkü yamalı haliyle bizzat kendim deneyip oynadım. Ekran görüntülerini de yamanın çalışıp çalışmadığını göstermek için paylaştım.

PS3'ü tekrardan alınca göz atacağım dosyalara. Merak etmeyin :)

inş. sabırsızlıkla bekliyorum :)

korgkaya

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
beyler ben sorunu çözdüm aşağıda verdiğim linkdeki dosyayı USRDIR klasörünün içine atın düzelecektir boyutu biraz fazla ama yapcak bişey yok

PS3Data

Nyks58

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
beyler ben sorunu çözdüm aşağıda verdiğim linkdeki dosyayı USRDIR klasörünün içine atın düzelecektir boyutu biraz fazla ama yapcak bişey yok

PS3Data
Hay senin kisaltacagin linke ben ya Moderator arkadaslar su arkadasin icabina bakilabilir mi ?

Nyks58

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hay senin kisaltacagin linke ben ya Moderator arkadaslar su arkadasin icabina bakilabilir mi ?
Edit: Kusura bakma kardesim bu sacma link ceviricinin sebebi sitenin yuzundenmis Hayir tamam reklamli link koyun da boyle sacma link ceviricileri niye kullaniyorsunuz ? Linke ulasmak imkansiz abi biraz da uyelerinizi dusunun ya

korgkaya

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Edit: Kusura bakma kardesim bu sacma link ceviricinin sebebi sitenin yuzundenmis Hayir tamam reklamli link koyun da boyle sacma link ceviricileri niye kullaniyorsunuz ? Linke ulasmak imkansiz abi biraz da uyelerinizi dusunun ya
linke reklam koyduğunu şimdi gördüm neyse sorun çözüldümü

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
Selamlar :) Sitenin masrafları için yönetici arkadaşlar reklamlı link eklemişler. Reklamı geçince linklere erişebilirsiniz. Umarım bu durumu anlayışla karşılarsınız :)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator

PS3Data
Elinize sağlık. PS3 konsolumu kardeşime verdiğim için bu yama ile ilgilenememiştim. Aslında yama çalışıyor, fakat bazı arkadaşlar sorun yaşadıklarını dile getirmişlerdi. PS3 konsolunu kardeşimden alınca yamayı obb dosyasına gömüp o şekilde paylaşacaktım. Boyutu dediğiniz gibi büyük. Müsait olduğum zaman linkinizi indirip konuya ekleyeceğim. Yalnız, oyun içinden 1,2 ekran görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz? Tekrardan elinize emeğinize sağlık :)

Reklamlı link konusu için şunu söyleyebilirim; Sitenin masrafları için yönetici arkadaşlar reklamlı link eklemişler. Umarım bu durumu anlayışla karşılarsınız :)

ibrahim basaran

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
GTA San Andreas PS3 Türkçe Altyazı İndir (ÇIKTI)

ellerinize sağlık

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!