Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

It Takes Two (v1.03) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,369
22,248
113
32
It Takes Two (v1.03) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

It Takes Two (v1.03) PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)
It Takes Two PS4 oyununun türklçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren SIXTH SENSE ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yama ile uyumlu olan oyunu hem konuda, hem de arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan'a, tool için swuforce'ye ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Ortak oyun için tasarlanan ve türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Friend’s Pass** ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin, neşeli ve karışık çeşitli oynanış görevlerinin üstesinden gelin.

Her yeni seviyede eşsiz ve bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engellerde ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Bozulan bir ilişkinin içten ve eğlenceli hikayesini yaşayın.


NOT
Türkçe yama bütün kırılmış versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Oyunda da, oynadığım kadarıyla söylüyorum, otomatik kayıt özelliği olduğunu gördüm. Yani oyun belirli yerlerde otomatik olarak kayıt yapıyor. Oyunu kapatıp açtığınız zaman, oyuna otomatik kayıt edilen yerden devam edebilirsiniz.

BİLGİLENDİRME
Sadece oyunu indirmeniz ve üzerine bu fix'li yamayı kurmanız yeterlidir. Ekstradan oyun konusunda paylaşılan veya linkin içinde bulunan fix'i kurmanıza gerek yoktur.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SIXTH SENSE ÇEVİRİ

PS4 TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS
LEE JUN-FAN (v1.03)


OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]