Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Knowledge is Power PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
29,494
2,485
113
Knowledge is Power PS4 [PKG] Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir [zippyshare-mega-1fichier-google drive-mediafire] PS4 PKG Games Free Download

GAME NAME
Knowledge is Power
LANGUAGE
Multi
RELEASE
2017
GENRE
Party

Tek ihtiyacınızın bir mobil cihaz, TV, PS4™ ve genel kültür, küçük detaylar, kurnazlık ve taktik bilgileriyle dolu bir beyin olduğu bu esprili ve hızlı bilgi yarışmasında, dostlarınız ve ailenizle kafa kafaya bir mücadele verin…

PlayLink'in PS4™ sistemine özel getirdiği yapımların bir parçası olan Knowledge is Power, toplamda altı zekâ küpünü, blöf ustasını ve tahmin uzmanını, ellerine akıllı telefon veya tablet almaya ve ekranda gezinerek, yazarak ve dokunarak önemli cevaplar vermeye veya rastgele tahminde bulunmaya çağırıyor.

• Geniş bir yelpazeden beslenen kategorilerdeki soruları cevaplayarak, yarışmadaki Bilgi Piramidi'nin tepesine giden yolda mücadele verin.
• Uzman olduğunuz kategorileri oylayın kötü olduklarınızı veto edin.
• Rakiplerinizi yavaşlatmak için, çılgın Güç Oyunlarını işin içine katın ve onları, soruyu cevaplamadan önce buzu delmek veya ekrandaki kiri temizlemek zorunda bırakın.

Tüm oyuncular Knowledge is Power oyununu aynı odada oynamalıdır, tüm eğlence bir PS4 ™ çevresinde gerçekleşir. Herkes, cihazının uygulama mağazasından tablet/akıllı telefonuna ücretsiz Knowledge is Power uygulamasını indirip yüklemeli ve cihazlarını PS4 ™ konsoluyla aynı Kablosuz ağa bağlamalıdır.

Not: Oyunu oynamak için, Knowledge is Power yardımcı uygulamasını iOS / Android™ cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. En iyi performansı elde etmek için, iOS 9+ veya Android 4.4+ tavsiye edilir. Tüm cihazlar uyumlu değildir bilgi için playstation.com/playlinkforps4 adresini ziyaret edin. Kurulum ve PlayStation®4 sistem işlevleri için DUALSHOCK® 4 gerekmektedir.


CUSA09560
CUSA09560
Thank @Asmmag
Game + Update 1.01 : Lets – Zippy1File
———————
CUSA09557
CUSA09557
Game : GoogleZippy

MD5 Checksum: ec2d72155218ee6f5af16d00e27ea82f
Ses: Türkçe, İngilizce
Ekran Dilleri: Türkçe, İngilizce
———————
CUSA06044 – EUR

CUSA06044 – EUR
Thank @Blaze & hako
Game : MegaMediafire
Update 1.01: MegaMediafire
Password: hako
Ses Diller : English-French-Italian-German-Spanish-Dutch-Portuguese
Menu & Altyazı : English-French-Italian-German-Spanish-Dutch-Portuguese
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]