Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Light Tracer PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,137
1,633
113
Light Tracer PS4 [PKG] Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir [zippyshare-mega-1fichier-google drive-mediafire] PS4 PKG Games Free Download


Light Tracer Bellbatis Kulesi’nde umutsuzluğa kapılan bir prensese yol gösteren tanrısal yaratıkların VR platform-puzzler oyunudur. Ellerinizle prensese düşmanları ve engelleri geçmek için yardımcı olabilirsin ya da dünyada serbest takılarak keşfe çıkabilirsin. Zihin ve görüş kabiliyetini kullanarak prensese hedeflerine ulaşması için yollar aç!

ÖZELLİKLER:

- PSVR üzerinde tamamen yeni bir oyun tecrübesinin kapılarını açarak roman ile birleşiminden oluşan yepyeni bir oyun türü yine yepyeni bir cihaz ile buluşuyor.

- Yerçekimi Dünyası’ndan Mekanik Dünyası’na, zorlu bölümleri atlatıp Melek Şehri’ne doğru giden yolda 8 farklı bölüm ve 8 farklı dünya.

- Tepki ve düşünce hızınızı test eden klasik yapboz ve boss savaşları oyunlarına sahiptir.

- PlayStation®Move kontrolleri ile dünyayı ayağınıza getirin ve serbestçe dolaşın. Bazen tehlikeli düşmanları aşmak ya da yap-bozları çözmek için farklı bir açıdan bakman gerekebilir.CUSA09629 – USA

Thank @cruel
Game : LetsZippy1File
Update 1.12 : LetsZippy1File

Password: downloadgameps3.com
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]