Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Mafia 2: Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,348
18,925
113
30
Mafia 2 Definitive Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Mafia 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Mafia 2 Definitive Edition PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamada harfler küçük olduğundan büyük fontlar kullandım. Yama ile uyumlu olan oyun linkini hem arşivin içinde, hem de yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde bulabilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Tool için rick'e ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

NOT
Türkçe yama 6.72 versiyonunda test edilmiştir. Yani türkçe yamayı 6.72 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. 5.05 versiyonuna göre backport ettim, fakat elimde 5.05 versiyon olmadığı için test etme şansım olmadı.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
RE 3 yaması konusunda baya yazan kişi olmuş. O oyunun da duplex versiyonunu indirip yama linkini güncellemeye çalışacağım. Bu mafia 2 yamasını da, arka planda dönen olaylardan dolayı ve bu işlerden soğumaya başladığım için paylaşasım gelmemişti. Kısmet bugüneymiş. Neyse bu konulara girmeyeceğim. Kısacası, kafa dinlemeye karar verdim arkadaşlar. Bu yüzden, kimseyi beklentiye sokmamak adına bütün yama çalışmalarımı durdurma kararı aldım. Devam eder miyim? Bu konuda da net bir şey söyleyemeyeceğim maalesef. Zamana bıraktım her şeyi. Kimseye de küskün değilim bu arada :) Yanlış anlaşılma olmasın.

Son olarak, siz sormadan yazayım; Yama sadece ana oyuna göre düzenlenmiştir. Yani, yamaya update dosyası dahil değildir. Update dosyasına dahil edilmiş yama da gelmeyecektir. Sadece oyunu ve yamayı kuracaksınız. Eğer bunların üzerine update dosyasını kurarsanız, yama devre dışı kalacaktır ve oyun ingilizce açılacaktır.TÜRKÇE ÇEVİRİ

OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TÜRKÇE FONT
ÖMER ÖZ

TOOL
RICK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS


OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]