Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Mary Skelter 2-CODEX Oyun İndir|PC FULL|Hızlı Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
28,437
2,033
113

Başlık: Mary Skelter 2-CODEX
Tür: Aksiyon, Macera, RPG
Geliştirici: Idea Factory
Yayıncı: Ghostlight LTD.
Çıkış Tarihi: 13 Oca, 2022
Diller: English, Japanese
Dosya Boyutu: 7.64 GB / Sıkıştırılmış
Linkler: Torrent, Google Drive, Mediafire, Pixeldrain, Uptobox.com, Zippyshare.com
Ücretsiz Hızlı Tek Link Tam Sürüm PC Mary Skelter 2 Oyun İndir - Free Download Mary Skelter 2 PC Game

~ AÇIKLAMA ~

‎Kaderden kaçmak için neyi feda etmelisin? Bu kabus gibi zindan taramalı RPG'de öğrenin! Mary Skelter 2'de Kabus devam ediyor! Bu birinci şahıs zindan gezgininde, her biri derinlemesine özelleştirilebilir karaktere özgü sınıflara sahip Blood Maidens adlı masaldan ilham alan karakterler olarak oynayın. Kanla beslenen bir dönüşüm sistemiyle sıra tabanlı savaşlarda güç ve delilik arasındaki denge ve yıkılmaz Kabuslar gerçek zamanlı olarak kovalamaca verirken yaşayan bir hapishaneden kaçmak.‎
‎Hapishane, sınırları içinde sıkışıp kalan insanlardan beslenen yaşayan bir hapishanedir. Hapishane birkaç yıl önce etrafındaki şehrin mağaracılığıyla ortaya çıktı.‎

‎Şimdi Marchens ve hain Kabuslar olarak bilinen çarpık yaratıklar salonlarında dolaşıyor. Otsuu ve Küçük Denizkızı, "Şafak" olarak bilinen ve bu korkulardan kurtulmaya çalışan bir grup insandan bir parçasıdır. Alice'i ve Jack adında genç bir adamı tek bir görevde kurtarmayı başarırlar. Ancak üsse döndükleri zaman Alice deliye döner ve etrafındakilere saldırmaya başlar. Alice, Otsuu ve Küçük Denizkızı'yı korumaya çalışan Jack'e vurur ve onları uçurumdan aşağı düşürür. Daha sonra, Otsuu ve Küçük Denizkızı düşüşten uyanır ve Jack'i ölümün eşiğinde bulur...‎

‎Ve böylece, bu çılgın dünyada sığınak arayan bir grup kız ve deliliğe dönüşecek genç adamın önderliğinde kaderden kaçma hikayesi başlıyor - bir Kabus.‎

‎Mary Skelter 2, Mary Skelter: Nightmares'ın yeniden çevrimini dahil ederek önceki oyunu yeniden ziyaret ediyor. Yeniden yapımda yapılan iyileştirmeler, daha da yoğun bir deneyim için Mary Skelter 2'ye de yansıdı.‎

‎(Elbette, Mary Skelter 2'nin tadını kendi başına çıkarabilirsiniz.)‎

~ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ~

~ TANITIM VIDEOSU ~

~ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ~

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8 or later
İşlemci: 2.13GHz Intel Core2 Duo or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible graphics card
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: XAudio2 compatible sound card

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8 or later
İşlemci: 3GHz Intel i3 or equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible graphics card
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: XAudio2 compatible sound card

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

✓TORRENT

✓ZIPPYSHARE
Filecrypt Şifresi(Password): 221
Rar Şifresi(Password): www.ovagames.com

~ ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ ~
✓TORRENT

1cloudfile.com
1fichier.com
bowfile.com
megaup.net
racaty.net
rapidgator.net
send.cm
uploadbuzz.cc
uptobox.com
gofile.io
onedrive.live.com
pixeldrain.com

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]