Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Mass Effect Legendary Edition-FLT Oyun İndir|PC FULL|Hızlı Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
28,437
2,033
113

Başlık: Mass Effect Legendary Edition-FLT
Tür: Aksiyon, Macera, RPG, Shooter
Geliştirici: BioWare
Yayıncı: Electronic Arts
Çıkış Tarihi: 14 May, 2021
Diller: English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Polish, Russian
Dosya Boyutu: 88.46 GB / Sıkıştırılmış
Linkler: Torrent, Google Drive, Mediafire, Onedrive Live, Pixeldrain, Uptobox.com, Zippyshare.com
Ücretsiz Hızlı Tek Link Tam Sürüm PC Mass Effect Legendary Edition Oyun İndir - Free Download Mass Effect Legendary Edition PC Game

~ AÇIKLAMA ~

İnsanlığın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehlike ile arasında yalnızca bir kişi duruyor. Mass Effect™ Legendary Edition ile çok sevilen Mass Effect üçlemesindeki Commander Shepard efsanesini yeniden yaşayın. Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 oyunlarından tek oyunculu temel içerikleri ve promosyon silahlarını, zırhlarını ve paketleri dahil 40’ın üstünde DLC’yi içerecek. Bu içerikler yeniden düzenlenmiş ve 4K Ultra HD için optimize edilmiş olacak.

Kararlarınızın hem aksiyon hem de sonuç üzerinde önemli etkilerinin olacağı inanılmaz derecede zengin ve ayrıntılı bu evreni deneyimleyin.

Dahil Olan İçerikler
Mass Effect Legendary Edition, 3 oyunun (Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3) tamamındaki tek oyunculu temel içerikleri, favori tek oyunculu hikaye DLC’nizi, promosyon silahlarını, zırhları ve paketleri içerir:
•DLC: Bring Down the Sky, Genesis, Zaeed — The Price of Revenge, Kasumi — Stolen Memory, Lair of the Shadow Broker, Firewalker Pack, Overlord, Normandy Crash Site, Arrival, Genesis 2, From Ashes, Mass Effect 3: Extended Cut, Leviathan, Omega ve Citadel.
•Silahlar ve Zırh: Cerberus Weapons and Armor, Arc Projector, Collector's Weapon and Armor, Terminus Weapon and Armor, M-21 Incisor, Blood Dragon Armor, Inferno Armor, Recon Hood, Sentry Interface, Umbra Visor, N7 Warfare Gear, AT-12 Raider, Chakram Launcher, M-55 Argus, M-90 Indra ve Reckoner Knight Armor.
•Paketler: Equalizer Pack, Aegis Pack, Firepower Pack, Groundside Resistance Pack, Recon Operations Pack, Firefight Pack, ME2 Alternate Appearance Pack 1, ME2 Alternate Appearance Pack 2, ME3 Alternate Appearance Pack 1 ve N7 Collector's Edition Pack.

~ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ~

~ TANITIM VIDEOSU ~

~ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ~

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3570 or AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X GPU RAM: 2 GB Video Memory
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 120 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-7700 or AMD Ryzen 7 3700X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GPU: NVIDIA GTX 1070 / RTX 200, Radeon Vega 56, GPU RAM: 4 GB Video Memory
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 120 GB kullanılabilir alan

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

✓TORRENT

✓ZIPPYSHARE
Filecrypt Şifresi(Password): 221
Rar Şifresi(Password): www.ovagames.com

~ ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ ~
✓TORRENT

✓CRACK

1fichier.com
gofile.io
onedrive.live.com
pixeldrain.com
megaup.net
rapidgator.net
uploadbuzz.cc
uptobox.com
userscloud.com

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]