Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Medieval Dynasty Digital Supporter Edition-GOG Oyun İndir|PC FULL|Hızlı Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
26,146
1,742
113

Başlık: Medieval Dynasty Digital Supporter Edition-GOG
Tür: Aksiyon, Macera, RPG, Simülasyon
Geliştirici: Render Cube
Yayıncı: Toplitz Productions
Çıkış Tarihi: 23 Eyl, 2021
Diller: English, French, Italian, German, Spanish
Dosya Boyutu: 8.55 GB / Sıkıştırılmış
Linkler: Torrent, Google Drive, Mediafire, Pixeldrain, Uptobox.com, Zippyshare.com
Ücretsiz Hızlı Tek Link Tam Sürüm PC Medieval Dynasty Digital Supporter Edition Oyun İndir - Free Download Medieval Dynasty Digital Supporter Edition PC Game

~ AÇIKLAMA ~

Avlan, hayatta kal, inşa et ve zorlu Orta Çağ şartlarında önderlik et: Kendi Medieval Dynasty'ni yarat ve refahının uzun süre devam edeceğinden emin ol ya da bunu yapmaya çalışırken can ver!

Orta Çağın başlarında Avrupa... Soylular ve rahiplerin hüküm sürdüğü ve uluslar arasındaki ticaret ile refahın yanı sıra kıskançlığın, güvensizliğin ve aç gözlülüğün geldiği zamanlar... Askeri çatışmalar her yerde görülüyor ve tüm kıtalar değişiyor.

Medieval Dynasty'de savaştan kaçan ve kendi kaderini çizmek isteyen genç bir adamı kontrol ediyorsun. Yalnız, tecrübesiz ve zavallı biri olarak pek çok yetenekte ustalaşacaksın, kurduğun topluluğun lideri olacaksın ve gelecek nesillerde de devam edecek refah düzeyi yüksek bir hanedanlığın kurucusu olacaksın.
Yemek bulmak için avlanırken vahşi hayvanlarla karşı kendini savunmak, kaynak toplamak ve ekipman üretmek, ev inşa etmek ve tüm bu sürece katkıda bulunacak bir aile kurarak sıfırdan yeni bir köy oluşturmak gibi çeşitli oyun türlerini içinde bulunduran eşsiz bir oynayış deneyimi seni bekliyor. Kendi mirasını oluşturmak için mücadele verirken zorlu kış şartları ve beklenmedik olaylar yeteneklerini ve ustalığını sınayacak.

Ana bölümlerden ilerlemeyi seçerek, görev akışını deneyimleyebilir veya yalnızca etrafta dolaşarak devasa orta çağ dünyasını keşfe çıkabilirsin. Ancak gezerken dikkatli ol çünkü etrafta bulunan kurtlar ve ayılar tadına bakmak isteyebilir... Hayatta kalmana yardımcı olacak avlanma, çiftçilik ve kendine bir ev inşa etme gibi mümkün olduğunca basit görevlerle macerana başla. Aile kur ve bir vâris belirle. Diğerlerini seninle yaşamaya ve senin için çalışmaya ikna et, yerleşim yerini canlı bir köy hâline getirmek için çeşitli binalar inşa et ve son olarak nesiller boyunca hüküm sürecek güçlü bir hanedanlık yarat.

Devasa orta çağ açık dünyası 3B olarak seni bekliyor... Orta çağda hayatta kalmaya çalışan bir kişiden bir hanedanlığın hükümdarı olma serüveninde, yeteneklerin üzerinde uzmanlaşırken çetin kış şartlarına ve beklenmedik olaylara dikkat et. Baltanı, çekicini veya avcı yayını kap ve kendi mirasını yarat!
Medieval Dynasty, pek çok başarılı oyun türünün eşsiz kombinasyonudur:
Hayatta kalma: Hayatta kalma ve beslenme ihtiyacı oyunda önemli bir yere sahiptir. Hayatta kalmanın avlanma, çiftçilik ve toprağın işlenmesi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Simülasyon: Büyük bir imparatorluk oluşturma yolunda araç gereçler ve silahlar yap, evler, ahırlar ve her türden bina inşa edip onları genişlet.

Rol yapma: Kendi karakterini geliştir, NPC'ler ile etkileşime geç, aileni ihmal etme ve diğerlerine yardım ederek ve ticaret yaparak güçlü müttefikler kazan.

Strateji: Orta Çağda önderlik ederken bir köy kurarak onu geliştireceksin, köyde yaşayan halkı yöneteceksin, kaynaklar toplayacak ve ihtiyacın olan tüm ürünleri üreteceksin, bu ürünleri kullanacaksın veya ticaret yaparak bu ürünlerden fayda sağlayacaksın.


The Digital Supporter Sürüm İçeriği:
• Medieval Dynasty (Ana oyun)
• Medieval Dynasty – Digital Supporter Pack (DLC)

~ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ~~ TANITIM VIDEOSU ~


~ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ~

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: 3 GHz Quad Core Processor
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible GPU, 4GB dedicated VRAM (GeForce GTX 970 / Radeon RX 480)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 4 GHz Quad Core Processor
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible GPU, 6GB dedicated VRAM (GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

MEDIEVAL DYNASTY DIGITAL SUPPORTER EDITION-GOG
Filecrypt Şifresi(Password): 221
Rar Şifresi(Password): www.ovagames.com~ Medieval Dynasty-CODEX ~
✓TORRENT
✓ZIPPYSHARE
1fichier.com, bowfile.com, clicknupload.cc, gofile.io, letsupload.io, megaup.net, mixdrop.co, pixeldrain.com, rapidgator.net, onedrive.live.com, uptobox.com, userscloud.com


Desteklenen Diller:
Türkçe, English, German, Spanish, Polish, French, Portuguese-Brazil, Japanese, Portuguese, Russian, Czech, Ukrainian, Italian, Simplified Chinese, Dutch, Swedish, Korean
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]