Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Mortal Kombat 11 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,355
20,919
113
31
Mortal Kombat 11 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Mortal Kombat 11 PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)Mortal Kombat 11 PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren MORTAL KOMBAT TÜRKİYE ekibine ve programlama ve tool konusunda yardımcı olan abodora'ya buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sıkıntılı geçen bir port işleminin ardından bu yamayı port edebildiğim için çok mutluyum. Tabii ki abodora arkadaşımızın sayesinde bu yamayı port edebildim. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Thanks a lot, abodora:) Yama ile uyumlu olan oyunu arşivin içinde bulabilirsiniz. Ek olarak, uyumlu oyunun konu linkini de konuya ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan hako'ya, dorukhan'a ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile MK her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Mortal Kombat 11 Standart Sürümüne dâhil olanlar:
• Ana Oyun

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

NOT
Türkçe yama, 5.05, 6.72, 7.02, yani tüm kırılmış versiyonlarında sorunsuz çalışmaktadır.

HİKAYE MODU YAKLAŞIK 4 SAAT SÜRMEKTEDİR.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME (MUTLAKA OKUYUNUZ)

Türkçe yamada sadece HİKAYE MODU port edilmiştir. Diğer kısımlar port edilmemiş veya çevrilmemiştir. Ayrıca, update dosyasını da indirdim, fakat karakter dışında bir şey göremediğim için update dosyasını yamaya dahil etmedim.

PS4 konsolunda Oyun, DLC'ler ve Update dosyası bulunanlar için geçerli bu: Şimdi, hikaye modunu türkçe olarak oynayabilmeniz için oyunu silmeniz ve oyunu tekrardan ps4 sisteminize kurmanız gerekiyor. Eğer yamayı direkt olarak dlc'lerin üzerine kurarsanız, oyun açılmayacak ve sistem sizden versiyonu yükseltmenizi isteyecektir. Yamayı kurduğunuz zaman, ps4 konsolunuz otomatik olarak update dosyasını kaldırıyor zaten. Çünkü PS4 sistemi sadece 1 update kurulmasına izin veriyor, ama dlc'ler eklenti olduğu için ps4 sistemi onları kaldırmıyor.

Sorun yaşamamanız için, sadece ana oyunu ve paylaşmış olduğum yamayı kurmanız gerekiyor. Update ve DLC'ler sisteminizde kesinlikle kurulu olmayacak. Harici diskinizde veya bilgisayarınızda yedeklerini bulundurun. Ha, hikaye modunu bitirdiğiniz zaman update dosyasını ve dlc'lerin hepsini tekrardan konsolunuza kurabilirsiniz.

Son olarak, bildiğiniz gibi, MK11 Ultimate, bütün paketleri içinde barındırıyor. Eğer o da ileride paylaşılırsa, hem ana oyun için, hem de aftermath dlc'si için yeni bir türkçe yama gelecektir :) Ultimate sürümü çıkana kadar aftermath dlc'si port edilmeyecektir. :)


Sadece ana oyunu indiriniz. Update ve dlc'leri indirmeyiniz. Detaylı açıklamayı okumak için önemli bilgilendirme kısmını okuyunuz.
TÜRKÇE ÇEVİRİ
MORTAL KOMBAT TÜRKİYE

PS4 PROGRAMLAMA
ABODORA

TOOL
ABODORA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]