Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

PES 2018 Xbox 360 [Full Lisans Yaması Mod] İndir [V4.1 Data Pack 4.0 DLC] [JTAG-RGH]

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cevap: PES 2018 Xbox 360 [Full Lisans Yaması Mod] İndir [V4.1 Data Pack 4.0 DLC] [JTAG-RGH]

PES 2018 xbox 360 lisans yaması V4.1 data pack 4.0 DLC içeren güncellemesi konuya eklenmiştir.

demonan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
@The Darkness kardes ellerine saglık bizim için çok ugrasıyorsun
Bu son gönderdigin dosyalar eskilerden farklı
yüklemesini yaptım yalnız oyunda takım isimlerinde hiçbir degisiklik olmadı oyunun açılış süresi uzaması lazım idi aynı standart sekilde açılmaya devam etti
eski anlatımlarınıda sitede bulamıyorum zahmet olmazsa yardımcı olurmusun
konunun üstünden cok zaman geçmiş farkındayım belki yazdıklarımı görürsün ve yardımcı olursun diye düsünüyorum

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
@The Darkness kardes ellerine saglık bizim için çok ugrasıyorsun
Bu son gönderdigin dosyalar eskilerden farklı
yüklemesini yaptım yalnız oyunda takım isimlerinde hiçbir degisiklik olmadı oyunun açılış süresi uzaması lazım idi aynı standart sekilde açılmaya devam etti
eski anlatımlarınıda sitede bulamıyorum zahmet olmazsa yardımcı olurmusun
konunun üstünden cok zaman geçmiş farkındayım belki yazdıklarımı görürsün ve yardımcı olursun diye düsünüyorum
Merhaba, @The Darkness adminimiz sağlık problemleri nedeniyle forumu bırakmak zorunda kaldı ve şuan tedavi görüyor. Bu yama diğer yamaya göre oranla hafif sürüm diyebiliriz.

demonan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cok gecmis olsun rabbim su cuma günü ve kadir gecesinin vesilesi ile sifa bulmayi nasip etsin
Peki siz yuklemeyi nasil yapacagimiz ile ilgili bilgi verebilirmisiniz

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cok gecmis olsun rabbim su cuma günü ve kadir gecesinin vesilesi ile sifa bulmayi nasip etsin
Peki siz yuklemeyi nasil yapacagimiz ile ilgili bilgi verebilirmisiniz
Amin kardeşim. Benimde pek bilgim yok ufak tefek rehberlere bakarak yapıyorum.

x3one

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Amin kardeşim. Benimde pek bilgim yok ufak tefek rehberlere bakarak yapıyorum.
Dostum iyi günler. The Darkness'e Allah'tan şifa diliyorum.
Seninle iletişime geçmek istiyorum ama özel mesaj kısmını bulamadım. Yardımcı olur musun?

emre6n

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
ben bu indirme işini beceremiyorum virüs buluyor yardımcı olabilecek biri varmı ?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

emre6n

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
sitenin eski halinde indirebiliyordum hatta gta 5 türkçe yapabildim sonra bir kaç ay sonra oyun açılmamaya başladı birşeyleri yanlış yapıyorum mutlaka ama çözemedim teşekkür ederim.

zafkon

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
csafak081 in linki ihtiyacı olan faydalansın.

PES 2018 XBOX 360 Patch 13 Season 2018/2019 password: THEPBOXYOUTUBE bu linkteki yamayı kurdum: flashi xbox360 ta yapilandirip pes2018 sistem verilerini flasa kopyalayın, horizon ile tüm dosyaları inject edip editör data nin id lerini değiştirin sonra flaşı xbox takip içindekileri xbox kopyalayın, en son bu sitede bi tittle 8 dosyası var full lisans moddaki onu cache klasörüne atın, fs3 path menagerden attığını cache klasörünü gösterin tarama kısmına derinlik5 otomatik tarama açık, sonra kaydedip çıkın, xes menü açın sonra tekrar fs3 menü girin ve pes18 in üzerine gelir manage tittle a basın orada title görünecek onu aktif edip oyunu başlatın ve lisanslı olarak zevkini çıkarın.

257.257kb bu versiyonu tavsiye ederim.bu versiyonda yorumcu yok.spiker tek.daha güzel yorumlamış boş yere golgolgol diye bağırmıyor. 2018/2019 update pes2018de higuan gol atınca söylüyor.
bilmeyenler için yazıyorum dosyamızın adı dt41_eng_all.cpk ve 257.257kb . orjinal dosya boyutu.551.305kb.
jtag xex formatındaki pes 2018de çalışır.orjinal dosyayı silin linkteki dosyayı rardan çıkarıp klasörsüz tek olarak .pes2018 oyun klasörünün içine atın.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]