Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]

PES 2018 Xbox 360 Süper Lig Yaması İndir (ÇIKTI)

orhan3428

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar kendimce xbox360 ta süperlig yaması yaptım sizlerle paylaşmak istedim. xbox360 platformunda süper lig yamasının başlangıcını ben yaptım inşallah devamını getirenlerde olur. yamayı geliştirmek amaçlı planlarımda var. bana destek olmak amaçlı önerilerinizi eksik etmeyip birde youtube kanalımada abone olursanız sevinirim.

video açıklama kısmında link mevcut iyi oyunlar.
yama linki
rar şifresi= orhan3428

meganzi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: PES 2018 Xbox 360 Süper Lig Yaması İndir (ÇIKTI)

Farklı bir yama ile birlikte çalışr mı? örneğin hd çim yaması ile

elyos2600

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Link Yok ?

orhan3428

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

video açıklama kısmıda vardı. en iyi direkt yazayım buraya.
rar şifresi: orhan3428

yama linki

orhan3428

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Farklı bir yama ile birlikte çalışr mı? örneğin hd çim yaması ile
çim cpk dosyasını verdiği yamadaki DpFileList dosyasına tanımlaya bilirseniz çalışır.

elyos2600

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Kardeşim Ben Dosyaları Kopyaladım Ama Bşy Değişmedi Zira xbox Oyun Klasörünün İçinda Bu Verdiğin İki Dosya Yok Yerini Değiştireyim.. Farklı Bir Yöntem Mi Var Anlatırmısın..

orhan3428

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Horizon programı ile atıcaksın. Jtaglı ise makinan hardiski pc ye bağla horizon programı ile at hardiske. Fwli ise bşrtane usb biçimle xboxta o biçimlediğin usb yi pc ye tak yine horizon programı ile at. Daha sonra xbox ayarlar kısmından usb atılanı pes2018 dosyalarını xboxa kopyala yada usb kullan oyun kayıt yeri olarak çalışması lazım.

elyos2600

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Horizon programı ile atıcaksın. Jtaglı ise makinan hardiski pc ye bağla horizon programı ile at hardiske. Fwli ise bşrtane usb biçimle xboxta o biçimlediğin usb yi pc ye tak yine horizon programı ile at. Daha sonra xbox ayarlar kısmından usb atılanı pes2018 dosyalarını xboxa kopyala yada usb kullan oyun kayıt yeri olarak çalışması lazım.
Çok Pardon Kardeşim Tamamdır..
Normalde Böyle Yapıyorduk Evet.. Nicedir Yapmayınca Unutmuşum Kusura Bakma..

Mürsel Çimen

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Reis mesajımı neden siliyorsun ki insan gibi bişey sordum bilmiyorum diye bilirsin

Mürsel Çimen

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Süper lig yaması kuruca süperligle lig kuruyorum sadece pes legue maçları çıkıyor

hamzazade

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar.öncelikle ellerinize sağlık.yanlız benim bir sorum olacak acaba pes 2019 veya 2020 xbox 360 içinde bir çalışma yapacakmısınız.

Mürsel Çimen

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Atma felan yapmıyor ama ana lig yada efsane ol kariyeri kurunca süper lig maçları çıkmıyor sadece pes legue bide şampiyonlar ligi çıkıyor acaba buna bi çözüm bulunabilirmi hala xbox 360 la uğraşanlar varmı

Mesala pes 13 de süper lig yamasında ana lig kurunca 3 4 maç sonra atıyor

csafak081

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Bu öge taşınamaz ve kopyalanamaz hatası.. arkadaşlar önceden kopyalama taşıma yapabiliyordum içindeki oyunu usb yi xes menu de yapılandırıp usb ye oyunu kopyalayıp horızondan patch eklıyıp tekrar xbox360 a atıyordum oyunu dlc fln yuklenıyordu. simdi tum oyunlarda bu öge taşınamaz ve kopyalanamaz diyor. nedendir acaba nasıl çözerim teşekkürler? cihazimda $Title Update diye bir klasor vardi onu sildim ondan olabilir mi? ya da tek profil var cihazda. vey sistem ögelerinden eksik olan mı var acaba *? jtaglı xbox360slim modeli fsd3 yuklu auroda var baska nasıl tasıyabılırım oyunları usbye horızonla dlc yuklemek ıcın.

csafak081

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
PES 2018 XBOX 360 Patch 13 Season 2018/2019 password: THEPBOXYOUTUBE bu linkteki yamayı kurdum: flashi xbox360 ta yapilandirip pes2018 sistem verilerini flasa kopyalayın, horizon ile tüm dosyaları inject edip editör data nin id lerini değiştirin sonra flaşı xbox takip içindekileri xbox kopyalayın, en son bu sitede bi tittle 8 dosyası var full lisans moddaki onu cache klasörüne atın, fs3 path menagerden attığını cache klasörünü gösterin tarama kısmına derinlik5 otomatik tarama açık, sonra kaydedip çıkın, xes menü açın sonra tekrar fs3 menü girin ve pes18 in üzerine gelir manage tittle a basın orada title görünecek onu aktif edip oyunu başlatın ve lisanslı olarak zevkini çıkarın.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!