Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Pro Evolution Soccer 2013 [PES 2013] PS3 Oyun + Patch 1.04 İndir [Google Drive-MEGA]

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,175
1,702
113
PES 2013 PS3 Oyun İndir PlayStation 3 Games Free Download Ücretsiz Hızlı Link İndir mega-1fichier-google drive
GAME NAME
Pro Evolution Soccer 2013
[PES 2013]
LANGUAGE
EUR
RELEASE DATE
September 25, 2012
GENRE
Sports
VER
BLES01746
BLUS31029
SIZE
5,2 Gb

Download
—————————-
Link ver BLES01746 – EUR : Lets1FileMegaGoogleMirror
Datapack 6.0 : GoogleMirror
Update 1.04 : GoogleMirror
Password: downloadgameps3.com

-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını.001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor.Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yoktur.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız.Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz.Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin.Winrar Programı İçin Tıklayın/7Zip Programı İçin Tıklayın

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacaktır.

-Bu oyunlar kırılmış PS3'ler için geçerlidir.

celebi6169

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
5
1
3
28
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

bu hata yanıtını almaktayım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim saygılar

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
21,175
1,702
113
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

bu hata yanıtını almaktayım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim saygılar
Merhaba linklere fazla giriş yapıldığında google otomatik olarak bi süreliğine kapatıyor. BİLGİ - Google Drive Kota Aşıldı Sorunu Çözümü

poyrazyiğit0611

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2019
7
0
1
36
ARKADASLAR INDIRDIGIMIZ OYUNLAR MESALA 3-4 PART BU OYUNU USB YE YUKLEYIP PS3 E NASIL ATICAZ NASIL YUKLUYCEZ KURULUMU NASIL ACABA ??

parskan06

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
1
0
1
20
Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat sadece oyunu indirdim ilk linklerden ve kuramadım acaba nasıl kuruluyor yardımcı olabilecek var mı ?
usbye attım ps3e taktım hatta game klasörüne (benim ps3te bütün oyunlar o klasörde) yapıştırdım ama bir türlü yapamadım

cengo47

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
1
0
1
22
Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat sadece oyunu indirdim ilk linklerden ve kuramadım acaba nasıl kuruluyor yardımcı olabilecek var mı ?
usbye attım ps3e taktım hatta game klasörüne (benim ps3te bütün oyunlar o klasörde) yapıştırdım ama bir türlü yapamadım
kardeşim ps3 de klasörün içini kurcala bak bakayım oralarda solunda yıldız olan dosyalar var mı varsa üstüne iki defa çarpı ile bas. örneğin pes 2013 şeklinde ismi olanladan... daha sonra ekrana gelen evet hayır seçeneğinde solda yes ya da evet yazar oraya bas seni ana menüye atacak orada oyunlar kısmında package manageri bul daha sonra install kısmını sonra standart kısmına gel daha sonra çarpıya bas dosyalar orada gözükür çarpıya bas sorarsa evet de kurmaya başlar bitince yuvarlağa bas oyunlar kısmına bak orada oyun gözükür. bir de standart kısmındaki bütün dosyaları tek tek kur tmm

DUYURU: 1FICHIER RAR ŞİFRESİ (PASSWORD) & OYUN ARŞİVİ: TIKLAYIN / CLICK

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]