Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

PS Vita Kırma Rehber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Katılım
10 Mar 2015
Mesajlar
54
Tepkime puanı
1,278
Puanları
83
Ps Vita Nasıl Kırılır? 2016
1 sene ÖnceTarafından yazıldı: Shn İstanbul

Ps Vita Kırma işlemi

Ps Vita nasıl kırılır? 2016

İlk önce Ps vita'nın versiyonunu kontrol etmelisiniz. Bu işlemi şu şekilde yapmalısınız. Ps vita'dan ayarlar kısmına girip, ''Sistem'' kısmına, sonrada ''Sistem bilgileri'' bölümüne girdiğinizde Ps vita'nın versiyonu orda yazmaktadır. Resimde görüldüğü gibidir.
Resimde görüldüğü gibi Ps vita'nız 3.60 versiyon ise Ps vita kırma işlemine uygun olduğu anlamına gelir. Bu versiyonda değil ise 3.50 veya daha düşük bir versiyonda ise Ps vita'nızı 3.60 versiyona güncellemeniz gerekmektedir. Bu işlemi kesinlikle internete bağlayıp güncelleme işlemini başlatmayınız. En son güncelleme 3.61 olduğu için Ps vita'nız 3.61 versiyona güncellenicektir vede 3.61 kırma işlemine şu anda uygun değildir. Ps vita 3.61 versiyonlu olan arkadaşlar 3.61 kırma işlemi için birazdaha beklemek zorundadırlar.

Ps Vita Düşük versiyondan 3.60 versiyona nasıl güncellerim, yükseltirim?

Ps vita 3.5 , 3.55 gibi 3.60 versiyondan daha düşük versiyonları nasıl güncelleyeceğimizi anlatacağım. Bu işleme Ps vita downgrade'de denilebilir.Ps vita 3.60 güncelleme dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz. PS VİTA 3.60 VERSİYON İNDİRDosya boyutu 130 Mb'dir. Rar şifresi: www.ps4oyun.comPs vita 3.60 güncelleme dosyasını indirdikten sonra, bu dosyanın adını PSP2UPDAT.PUP yapın.Bilgisayarınıza büyük harflerle UPDATES klasörü açın.Masa üstüne açtığınız UPDATES klasörüne vereceğim linkteki dosyası klasörün içerisine kopyalayın. TIKLA Rar Şifresi: Ps4 Oyun |UPDATES klasörünün içerisinde PSP2UPDAT.PUP ve psp2-updatelist dosyaları olucak.İndirdikten sonra QCMA adlı programı bilgisayarınıza indirin. QCMA İNDİR TIKLA QCMA'yı bilgisayarınıza kurduktan sonra çift tıklayarak çalıştırın FOLDER sekmesine tıklayın ve ordan alttan ikinci sekme olan Update/ Web Content in karşısındaki noktalı yere tıklayın ve UPDATESKlasörünü işaretleyin.Psp2-updatelist dosyasını mausun sağtışuna basıp birlikte aç'tan not defterini seçin.
Açtıktan sonra UPDATES klasörünün içindeki PSVUPDAT.PUP dosyasının yolunu resimdeki gösterdiğim yere yazın.Bu işlemlerden sonra, Ps vita'yı Setting bölümünden UÇAK moduna alın. QCMA'yı çalıştırın, Ps vita'yı bilgisayarınıza bağlayın ve güncelleme işlemine başlayın.Dikkat: Güncelleme esnasında 3.60 versiyon yadığından emin olun 3.61 yazıyor ise kesinlikle güncelleme yapmayın eksik veya yanlış yaptığınız birşey vardır adımları tekrar gözden geçirin.Bu işlem kendi insiyatifinizle yapılacak olduğundan herhangi bir sorunda sitemiz sorunlu değildir lütfen bunu göz önüne alınız.

PS VİTA KIRMA RESİMLİ ANLATIM 2016

Ps vitamız 3.60 versiyon oldu şimdi ne yapmalıyım?

Ps vita nasıl kırılır?Ps vita kırma işlemi için yukardaki anlatımı yaparak veya, kendiliğinden 3.60 versiyon Ps vita sahibi iseniz işlemlere başlayabiliriz.Ps vita web browser'e açalım. Tarayıcı arama kısmına henkaku yazalım google dan arattıralım. Çıkan ilk siteye girelim. Siteye girdikten sonra, install buttonuna tıklayın ve bırakın Ps vita kırma işlemini kendi kendisine yapsın. İşlem bu kadar basit arkadaşlar. Bu kırma işlemini yaptıktan sonra internetten indirdiğimiz oyunları hafıza kartımızın içerisine kopyalayarak istediğimiz oyunları oynayabileceğiz.

Ps vita henkaku yüklemesinde hata alırsanız tekrar tekrar deneyiniz arkadaşlar, server yoğun olduğunda sorun verebiliyor tekrar tekrar deneyin sonuca ulaşacaksınız.

Ps vita'ya nasıl oyun yüklenir?

Ps vita kırma işleminden sonra ekranda moleculeShell gözükecektir. Bu yazının hemen yan tarafında install yazısı var ona tıklayın ve yükleme işlemini bekleyin.Ps vita moneculeShell'i yükledikten sonra size Vita Shell 1.31 versiyonun olduğunu ve güncelleme işlemini yapıp yapmayacağınızı sorucak burda EVET'i seçin ve Vita Shell 1.31 Versiyonunu Ps vita'nıza kurun.Ps vita kırma işleminde vita shell1.31 installing yazısı çıkıcak ve siyah ekran gelicek, tekrar menü gelip tekrar ekran gelicek ve molecule shell güncellenmiş olacaktır. Ps vita'nın kırma işlemini tamai ile gerçekleştirdik artık işimiz sadece oyun yüklemek. Ps vita oyunlarını internet üzerinden indirebilirsiniz. Veya emülatörleri kurabilirsiniz. Oyunu FTP üzerinden kablosuz bağlantı ile kopyalayacaksınız, kopyaladıktan sonra Vita shell 1.31 üzerinden kurulum yapıcaksınız.

Ps vita oyunları için tıkla

Ps vita Oyun İndirmePs vita kırma işlemlerini yaptınız vede oyun nasıl indireceğinizi soruyorsanız. Ps vita oyunlarının formatını VPK olarak indireceksiniz. Bu oyunlar birçok sitede mevcut, genellikle test edilmiş olarak veriliyor. Vitamin 1. veya vitamin 2 de çalıştığı belirtiliyor. İndirdiğiniz Ps vita vpk oyunlarının isimlerini değiştirebilirsiniz bazı oyunlar kod olarak inmektedir. Sonu yani uzantısını değiştirmeden isimlerini değiştirebilirsiniz. Ps vita oyun yükletmek veya kırma işlemini ben yapamam versiyonum farklı yada riske girmek istenmiyorum diyorsanız Ps vita oyun yükleme ve kırma işlemlerini yapıyoruz listeden istediğiniz oyunları seçebilirsiniz. Fiyat konusunda yardımcı olunacaktır. İstanbul dışından kargo ile gönderebilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]