Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

PS3 4.85 KIRMA SHN ISTANBUL

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
53
1,280
83
Ps3 4.85 KIRMA İŞLEMİ
TÜM PS3 MODELLERİ KIRMA İŞLEMİ 4.85 HFW

PS3 4.85 yazılımı artık kırma işlemi yapılıyor. Ps3 4.85 HFW yazılımı ile kırma işlemi içi açılmadan sadece programsal olarak yapılıyor. Ps3 konsollarınızı yazılım ile kırma işlemi yapıp, multiman programını kurduktan sonra işlem başarılı bir şekilde tamamlanmış oluyor.


Ps3 4.85 Kırma İşlemi Nasıl Yapılır?
Gerekenler;

1 Adet USB FAT 32 formatlı flash bellek.

Bilgisayar ve İnternet.

Ps3 4.85 kırma işlemini daha önceden kırma işlemini yapan yanlışlıkla veya bilerek 4.85 OFW yani orjinal yazılımı yükleyen konsol kullanıcıları yükleyebilirler. Tarafımca test edilmiştir sorun görülmemiştir.

PS3 4.85 HFW Kırma İşlemi Hangi Ps3 Modellerine Uygundur?

Şimdiye kadar çıkmış olan tüm Ps3 modellerine uygundur. Sistem yazılımı ne olursa olsun Orjinal yazılım OFW 4.55 4.82 4.84. 4.85 farketmeksizin işlemi yapabilirsiniz.

Dikkat : Bu işlem sadece OFW’li cıhazlar içindir. CFW değildir bu yüzden CFW’li konsol sahipleri yükleme yapmayınız. 4.85 CFW henüz çıkmadı. Çıkınca sitemizde paylaşılacaktır.


Ps3 4.85 Kırma İşlemi
İlk önce Ps3 konsolunuzun kırık olmadığından emin olunuz. Yanlışlıkla CFW’li Ps3 konsoluna yüklemeyiniz.

Aşağıdaki Linkten PS3 4.85 Kırma işlemi için gereken dosyaları indiriyoruz.


PS3 4.85 KIRMA PROGRAMLARI İNDİR TIKLA
Rar şifresi: shnistanbul

Programı indirdikten sonra winrar programı ile içindekileri çıkarıyoruz. Çıkardıktan sonra resimdeki dosyaları FAT 32 formatlı USB falsh belleğimize kopyalıyoruz. İçerisinde PS3 4.85 HFW ve Multiman vardır.
Flash belleğimizi Ps3 konsolumuzun USB girişine takıp Sİstem Güncelleme bölümüne gelip DEPOLAMA ORTAMINDAN seçeneğini seçiyoruz ve PS3 4.85.1 HFW yazısını gördükten sonra onaylıyoruz, yüklemenin bitmesini bekliyoruz.

Ps3 4.85 kırma işleminin videosunu takip ederek kolaylıkla yapablilirsiniz.

İşlem bittikten sonra Ps3 artık 4.85.1 HFW yazılımı yüklenmiş olmaktadır. Ps3’ü kablolu veya kablosuz olarak internete bağlayalım. İnternete bağlandıktan sonra, İnternet tarayıcısına gelelim ve videodaki gibi ana sayfayı boş sayfa olarak ayarlayalım. Çıkış yapıp tekrar internet tarayıcısına girin.

Adres bölümüne ps3xploit.com adresini yazınız. ardından videoyu izleyerek adım adım işlemi gerçekleştiriniz.

En sonunda mulitmanı da kurduğunuzda Ps3 4.85 kırma işlemi tamamlanmış olacaktır.
<iframe width="1195" height="672" src="https://www.youtube.com/embed/vkayVScqaKI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Multiman 4.85 İNDİR
Rar şifresi: shnistanbulLinkten multiman 4.85’i indiriniz. Fat 32 formatlı bir usb flash belleğe kopyalayınız. Flash belleğe kopyalanacak dosyanın tam adı multiMAN_04.85.00_shn-istanbul-[PS3HEN].pkg olucaktır. Herhangi bir klasörün içerisinde olmasın. Flash belleğin içerisine yukarıda yazdığım multiMAN_04.85.00_shn-istanbul-[PS3HEN].pkg’yi kopyalayınız.

Usb Flah belleği Ps3’e takın ve eski multimanın üzerine gelip ( üçgen ) tuşuna basıp siliniz.

Sildikten sonra kırma işlemi yapılmış Ps3 konsolunuzun oyun bölümündeki PACKAGE İNSTALLER bölümüne girin ve orada yazan multiMAN_04.85.00_shn-istanbul-[PS3HEN].pkg’ye tıklayınız. Kurulumun tamamlanmıasını bekleyiniz.
İşlem bu kadar. Kurulum tamamlandıktan sonra Multiman 4.85 kurulmuş olacaktır. Multiman programını çalıştırgığınızda size 4 defa soru soracaktır hepsine EVET seçeneğini seçiniz. İşlem tamamdır. İyi oyunlar arkadaşlar.

Herkese iyi oyunlar.
MULTİMAN SİYAH EKRAN HATASI
Multimanı yükledikten sonra siyah ekran hatası alıyorsanız, alttaki linkten multiman programını indirip, Ps3’teki multimanı silip yerine indirdiğiniz multimanı kurunuz.MULTİMAN SİYAH EKRAN HATASI ALANLAR İÇİN TIKLA

Rar şifresi: shnistanbulPaylaşımlarımızın devamı için ınstagram adresimizi ve sitemizi takip ederseniz seviniriz.İnstagram adresinden yeni haberleri çıkar çıkmaz takip edebilirsiniz.


Shnistanbul
PS VİTA KIRMA İŞLEMİ 3.73
PS VİTA TAMİR VE OYUN YÜKLEME
PS4 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

PS3 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

XBOX ONE TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

NİNTENDO SWİTCH TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

XBOX 360 TÜM TAMİR İŞLEMLERİ

TÜM OYUN KONSOLLARININ TAMİR İŞLEMLERİNİ GARANTİLİ VE GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPMAKTAYIZ. KONSOLLARIN OYUN KUMANDALARI DAHİL.

İSTANBUL DIŞINDAN ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

**Ps4 Konsolunuzun kırma işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN.**

**PS4 OYUNLARI YÜKLETMEK VEYA HARD DİSK DOLUMU İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 TAMİR İÇİN TIKLAYIN.**

**PS4 KOL TAMİRİ İÇİN TIKLAYIN.** 

Ysftskn

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
7
0
1
39
Elinize sağlık Ps3 aldım içinde 4.84 ofw yüklü bu dediklerinizi yaparsam sorun yaşarmıyım ve içindeki oyunlara bir sıkıntı çıkarırmı cevaplarsanız çok sevinirim
 

Ysftskn

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
7
0
1
39
Elinize sağlık Ps3 aldım içinde 4.84 ofw yüklü bu dediklerinizi yaparsam sorun yaşarmıyım ve içindeki oyunlara bir sıkıntı çıkarırmı cevaplarsanız sevinirim
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]