Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Ps4 Kol Tamiri Garantili

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Katılım
10 Mar 2015
Mesajlar
54
Tepkime puanı
1,278
Puanları
83
PS4 KOL TAMİR BURADA ( GARANTİLİ )


[FONT=&amp]
[/FONT][FONT=&amp]
PS4 KOLLARINI TAMİR EDİYORUZ (GARANTİLİ )

[/FONT]

[FONT=&amp]
Ps4 Kolları yani DS4' ps4 ile beraber tasarım ve özellikleri değişmiş bir şekilde karşımıza çıktı.

PS4 Kollarının Ps3 Kollarından Farkları Nelerdir?
Ps4 kollarının üzerinde renkli led ışıkları bulunmakta, oyundaki hareketlere göre renk değiştirmektedir.Ps4 kolu üzerinde dahili olarak ses çıkışı yani hoparlör bulunmaktadır. Bu hoparlörden oyun seslerini duyabilirsiniz PS4/AYARLAR/CİHAZLAR kısmından hoparlörün ses yüksekliğini kısabilir veya arttırabilirsiniz.Ps4 kol şarj kabloları PS3 kollarındakinden farklıdır. Kablonuz bozulduğunda samsung cep telefonlarının şarj kablosunu kullanabilirsiniz girişleri aynıdır.Dokunmatik yüzeye sahiptir. Belirli oyunlarda dokunmatik tuşu kullanarak oyunda yönlendirmeler yapabilirsiniz.Sixaxis özelliğ, bu özellik Ps3 kollarında da vardır, Ps4 kollarında devam etmektedir. Ps4 kolunu sağa sola, yukarı aşağıya hareket ettirerek yönlendirme yapılabilmesini sağlar.

PS4 KOLLARI EN ÇOK NERESİ BOZULUYOR?Ps4 kollarının çabuk deforme olan yerleri, Ps4 analog başlıklarıdır. El ile sürekli oynandığından çok çabuk zarar görebiliyor. Bunların değişimi mümkün. Ps4 kolunu açıp içerisinden değiştirme yapabilirsiniz.PS4 ANALOG KOLAY TAMİRİ KOLAY ÇÖZÜM
Ben Ps4 kolu açamam başka çözüm var diyenler için. Ps4 analog şapkalarını tavsiye ederim. Ps4 kolunun analogları resimdeki gibi soyulmuş veya yırtılmış ise bu Ps4 analog şapkaları işinize gerçekten yarayacaktır. Fiyatı ortalama çifti 5 tl ile 7 tl arasındadır. İşleyimizden alabilir veya kargo ile gönderebiliriz.

Ps4 Kolllarında Hangi Sorunlar Meydana Geliyor?

Ps4 Kolu Şarj Olmama;Ps4 kollarında şarj olmama sorunu sıklıkla karşılaştığımız sorunlardandır. Özellikle Ps4 şarj giriş yerindeki dişlerin kırılması eğilmesi sonuc,Ps4 kolu şarj olmamaktadır. Bu arızada Ps4 kolunun şarj giriş yeri komple değiştirilir. Yenisi takılır. Test edilip verilir. Yan sanayi Ps4 kol şarj kablosu da bu sorunu yaratabilir. Orjinal kablo satın alınmalıdır. Orjinal kablo veya şarj giriş yeri temini için bize ulaşabilirsiniz. Ps4 kol tamiri için telefon ile arayıp arızayı söyleyip ortalama bir fiyat ta alabilirsiniz.PS4 KOLLARI YÖN TUŞU KAYMASI ( İSTENİLEN BÖLGEYE HAREKET ETTİREMEME SORUNU )Örneğin futbol oyunu oynuyorsunuz ve oyuncuyu yukarı doğru gitmesini istiyorsunuz fakat oyuncu çapraz bölgelere gidiyor veya hareketleri tam olarak net bir şekilde yapmıyor. Ps4 kollarında yeni nesil veya eski nesil farketmeksizin bu arızayı gideriyoruz. Bu arızanın sebebi Ps4 kolu analog motorundan kanaklanıyor. Resimde gördüğünüz analog motorunun yenisi orjinali takılıyor bu sayede bu sorun ortadan kalkmış oluyor.
PS4 KOLLARI X TUŞU VEYA HERHANGİ TUŞ BASMAMASI
Ps4 kol tamirinde sürekli görünen arızalrdan birtanesi de tuş basmaması. Bu arıza çeşidinde kol tuşlarının altna kir, toz veya sıvı gelmesi ile Ps4 kolunun tuşları basmayabilir. Ps4 kol şeridinde sorun olmuş olabilir. Tuşların hassasiyeti zamanla yumuşayabilir. Bu sorunda Ps4 kolunun lastik takımı gerekir ise Ps4 iç şeridinin değiştirilmesi gereklidir.Ps4 lastik takımı, Ps4 kolu modellerine göre değişiklik gösterebilir. Ps4 kollarının tüm modellere uygun tuş lastik çeşitleri vardır. Aynı şekilde Ps4 kol şeridide mevcuttur. Ortalama şerit fiyatı 10 tl ile 30 tl arasındadır montaj dahildir. Ps4 lastik takımının değişimi 10 tl dir.

PS4 TUŞLARI TAKILIYOR, TUŞARI YERİNDEN ÇIKIYOR PS4 KOLU İÇ KASA İSKELETİ DEĞİŞİMİ


Ps4 tuşları düşüyor veya takılı kalıyor sorunu genellikle Ps4 kolu modelinde ilk çıkan kollarda meydana gelmektedir. Bu sorun Yeni nesil PS4 kollarında SONY tarafından iç dizayn komple değiştirildiği için karşılaşılmamaktadır. Bu tarz sorun ile karşılaşıyorsanız Ps4 kolunun iç iskelet diye adlandırılan kısım değişmesi gerekmektedir. R1- L1 tuşları özellikle basıldığı zaman bu sorunu belli eder. Ps4 kolu iç iskeleti bu tuşar ile bağlantılıdır. Tırnakları kırıldığı zaman bu arıza ile akrşılaşılır. Çözümü ise yeni Ps4 kolu iskeleti, Ps4 kolu iç kasa değişimidir.


PS4, KABLOSUZ KOL ÇALIŞTIRMIYOR?
Ps4 kol tamirinde bu tarz arızalrı ps4 koluda yapabiliyor veya PS4 makinanızdan da kaynaklanabiliyor. İki arıza içinde iletişime geçebilirsiniz.


PS4 KOMPLE DIŞ KASA DEĞİŞİMİ
Ps4 kollarınızın komple dış kasasını değiştiriyoruz. Sıfır olarak teslim ediyoruz. Renk seçenekleri mevcuttur telefon ile bilgi alınız.
PS4 KOLLARINI GARANTİLİ OLARAK YAPIYORUZ
Ps4 kollarını garantili olarak yapıyorz. Yaptığımız işlemlere garanti veriyoruz. 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Kullandığımız kasa lastik analog vs ürünlerini kendi bünyemizde yurt dışından getirmekteyiz. Toptan veya perakende olarak PS4 kol yedek parça satışımızda vardır. Ps4 kol tamir seti, Ps4 kol lastikleri, Ps4 iç kasa, Ps4 analog başlığı, Ps4 analog şapkası, Ps4 analog motoru, Ps4 r1 tuşu, Ps4 tuş takımı,Ps4 tuşu yayı, Ps4 bataryası, Ps4 usb şarj girişi, Ps4 usb kablosu, Ps4 kolu ile ilgili tüm yedek parçaları bulunmaktadır.

PS4 KOLLARINI KARGO İLE GÖNDEREBİLİRMİYİM?
Ps4 arızalı kollarınızı ÜCRETSİZ KARGO ile gönderim yapabilirsiniz. Ps4 kol tamirini istanbul bakırköyde'ki adresimize kargo yapabilirsiniz.PS4 KOLUNU TAMİRE GETİRSEM NE ZAMAN ALIRIM?

Ps4 kol tamirini gözünüzün önünde yapıyoruz.
İçerisinden parça alma başka kol ile değiştirme, batarya değiştirme gibi aklınızda olabilecek tüm soruları siliyoruz. Shn istanbul güvencesi ile işlemler yapılmaktadır. Google'da shn istanbul diye arattırıp güvenilirliğimize bakabilirsiniz.

[/FONT]
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]