Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Remothered Broken Porcelain PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,302
17,265
113
30
Remothered: Broken Porcelain PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Remothered: Broken Porcelain PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ATESSIVAS arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Port işlemine değinecek olursam; Yamayı ilk olarak sadece ana oyuna göre düzenlemiştim, fakat ana oyunu ps4 konsolunda oynadığım zaman alt yazılar bazen gözüküyor, bazen de gözükmüyordu. Bunun dışında, karakter zar zor yürüyor ve yürüdüğü zaman da hafif bir karıncalanma oluyordu. Yamasız hali de aynıydı bu arada. Anlayacağınız, optimizasyon leşti. Bu sorunlar olmasaydı, normal oyuna göre düzenlediğim yamayı paylaşacaktım. Bu nedenlerden ötürü, yamayı update dosyasına gömüp bu şekilde paylaşma kadarı aldım. İndireceğiniz yama update dosyasını da kapsamaktadır. Yani sadece ana oyunu indirmeniz yeterlidir. Yama ile uyumlu olan oyunu hem arşivde, hem de konu içinde bulabilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz bölümü ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan'a, tool için aluigi'ye, teknik destek için swuforce'ye ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

Oyun Hakkında
Broken Porcelain, yeni oyun deneyimi ve bu akıllara yer eden macerada karakterlere yenilik getiren ve benzersiz bir derinlik veren hikaye anlatımıyla seriye birçok yeni değişiklik sunuyor. Bu, serinin yeni ve eski hayranları için mükemmel.

Ashmann Hanı'na gömülen gerçekler kolayca keşfedilemeyecek; birçok gizem karmaşık ve zamanda hapsolan izcilerin, güçlü avcılar tarafından korunuyor. Stratejik ve becerikli yaklaşımın kritik hale geldiği bu akıllara yer eden macerada hayatta kalmak için ani tepkilerden daha fazlasına ihtiyaç var. Akıllıca davranın; sinsice uzaklaşmak, kaçmak veya yakın tehlikelerle savaşmak için en iyi zamanı kestirmek avcının avlanan hale gelmesini engeller.

NOT
Türkçe yama, 6.72 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

Türkçe yama, Duplex CUSA18360 sürümü ile uyumludur.

BİLGİLENDİRME
Yamayı günler önce hazırladığımdan fix'i kendim program ile hazırlayıp yaptım. Bu yüzden, hazırladığım yama 5.05 versiyonunda çalışmamaktadır ve 5.05 için (tekrardan upload edemeyeceğim bir boyuta sahip olduğu için) gelmeyecektir. Bunun dışında, yama dosyası mega sitesine upload edilmiştir. Eğer kota uyarısı alırsanız, ki alma ihtimaliniz yüksek, modemi kapatıp yeniden açın (bu süre zarfında mega sitesini kapatmayın) internetiniz aktif olduğunda sekmenin üzerine gelip sağ tıklayın ve yeniden yükleye basın. Mega sitesi tekrardan açılacak, ve devam et seçeneğine basıp indirmeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Her uyarıda maalesef bu işlemi yapmak zorunda kalacaksınız. Bunun dışında, bildiğiniz link çevirici programları varsa, onları da kullanabilirsiniz.

Son olarak, bazı oyun linklerinde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Lütfen bu konuda bana bir şey sormayınız. Çünkü oyun linkleri ile ilgili benim yapacak bir şeyim yok. İnmeyen linkleri vpn programları kullanarak indirebilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ATESSIVAS

TOOL
ALUIGI
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU
EKLENECEK...

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]