Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Rescue HQ Coastguard-GOG Oyun İndir|PC FULL|Hızlı Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Katılım
10 Mar 2015
Mesajlar
17,913
Tepkime puanı
1,587
Puanları
113

Başlık: Rescue HQ Coastguard-GOG
Tür: Simülasyon, Strateji
Geliştirici: stillalive studios
Yayıncı: Aerosoft GmbH
Çıkış Tarihi: 28 May, 2019
Diller: Türkçe,English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese,Simplified Chinese
Dosya Boyutu: 159.84 MB / Sıkıştırılmış Tek Link
Linkler: Mega.nz, Letsupload, Google Drive, Uptobox, Uploaded.net
Ücretsiz Hızlı Tek Link Tam sürüm PC Rescue HQ: Coastguard Oyun İndir - Free Download Rescue HQ: Coastguard PC Game

AÇIKLAMA
Kurtarma merkezini sıfırdan inşa et ve en iyisini tasarla. Rescue HQ’da üç acil durum departmanı olan itfaiye, polis ve hastaneyi bir arada barındıran bir istasyon inşa edersin. Bu istasyonu limitli bütçeyle organize edip yönetirken zor kararlarla karşılaşacaksın ve kapsamlı kurtarma operasyonlarıyla ilgileneceksin. Aynı zamanda kurtarma merkezini sürekli olarak geliştirecek, yeni ekip üyeleri işe alacak, ve onlara uygun araçlar ve ekipmanlar sunacaksın. Telaşlı durumlarda sakin kalarak şehrini korumak için elinden geleni yapacak mısın?


Polis sensin – Doğru araçlara sahip (devriye arabası, özel tim aracı gibi) kuvvetlerini tehlikeli acil durumlara göndererek şehrini koru. Kuvvetlerine doğru ekipmanı temin et. Dürbünlü silahlar, takip köpekleri, bomba imha kitleri ve daha fazlası...

Olay yerlerinden şüpheli ve kanıtları bul, şüphelileri sorgula ve dosyalarını işleyerek para kazan. Bu paraya daha büyük durumlarla başa çıkmak için ihtiyacın olacak. Bir mafya liderinin yargılanması veya bir futbol şampiyonası sonrası ortaya çıkan ayaklanmalar gibi...

İtfaiye sensin – Sana akın eden acil durumlara hazır mısın? Ekibinin doğru araçlara ve kaynaklara sahip olduğundan emin ol. İtfaiyecilerini eğiterek eşsiz tecrübeler kazanmalarını sağla ve böylece her itfaiyecin belli yangın tiplerine karşı uzmanlaşsın. Ekibini tecrübelerine göre vardiyalara ayır ve hava tanklarından tehlikeli maddeye karşıtı giysiye kadar her tür ekipmanı hazırda bulundur.

Hastane sensin – Sağlık merkezinde hastalarına iyi bak. Hastaneni radyoloji, 3D yazıcılar gibi en son teknolojileri kullanarak geliştir. Tüm hastaları güvende tutmak senin görevin. Sağlık ekibin için acil müdahale aracı, biyolojik madde giysisi gibi teçhizatları sağlamayı unutma.

Kurtarma merkezinin yöneticisi olarak senin görevin her şeyi takip etmek. Kaynak ve zaman kıtlığı olan durumlarda çok iyi bir planlama ve bazen de üzerinde iyi düşünülmüş tavizler vermek gerekli.

Tüm üç departmanın da çalışmasını gerektirebilecek karmaşık acil durumlarla başa çıkarken ekibinin mutlu ve sağlıklı olduğundan da emin ol. Helikopterler dahil 20’den fazla taşıtı, tonlarca farklı ekipmanı ve tecrübeleri kullanarak en zorunu başarmalısın.

Üç ayrı departman da senin dikkatini gerektirdiğinde her şeyi kontrol altında tutabilecek misin? Yeteneklerini göster, şehrin güvenliği sana bağlı!

Bu sürüm içeriği:
• Rescue HQ – The Tycoon (ana oyun)
• Rescue HQ – Coastguard (DLC)

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 (64Bit)
İşlemci: AMD / Intel dual-core (with hyper-threading) CPU, running at 3 GHz (AMD FX 4100 series or Intel Core i3-2000 series or newer architectures are recommended)
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048MB of dedicated VRAM and Shader Model 5.1 support. AMD R7 265 and NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or newer architectures are recommended.
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
İlave Notlar: Keyboard, mouse and internet connection for Steam


ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Win 10 (64Bit)
İşlemci: AMD / Intel quad-core processor running at 3.5 GHz (AMD Athlon X4 950 series or Intel Core i5 3000 series or newer architectures are recommended)
Bellek: 8192 MB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048 / 4096MB of dedicated VRAM (or more) and Shader Model 5.1 support. ATI/AMD Radeon HD 7870 and NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or newer architectures are recommended.
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
İlave Notlar: Keyboard, mouse and internet connection for Steam.

İNDİRME LİNKLERİ
✓ MEGA

✓ RACATY
✓ GOOGLE DRIVE
✓ UPTOBOX
✓ UPLOADED
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]