Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Rescue Party Live-CODEX Oyun İndir|PC FULL|Hızlı Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
28,437
2,033
113

Başlık: Rescue Party Live-CODEX
Tür: Aksiyon, Simülasyon
Geliştirici: Tag Studio
Yayıncı: 505 Games
Çıkış Tarihi: 13 Oca, 2022
Diller: English, French, Italian, German, Spanish
Dosya Boyutu: 3.25 GB / Sıkıştırılmış
Linkler: Torrent, Google Drive, Mediafire, Pixeldrain, Uptobox.com, Zippyshare.com
Ücretsiz Hızlı Tek Link Tam Sürüm PC Rescue Party Live Oyun İndir - Free Download Rescue Party Live PC Game

~ AÇIKLAMA ~

‎Bu müthiş macerada insanları felaketlerden kurtarmak için arkadaşlarınızla birlikte ekip kur. İşleri yoluna koydunuz!‎

‎Kurtarma Ekibi: Canlı! oyuncuların depremler, yangınlar, seller, çığlar ve biyolojik tehlikeler gibi felaket olaylarıyla karşı karşıyayken mümkün olduğunca çok hayat kurtarmak için kapsam dahilinde bir ekip olarak çalışmaları gereken işbirlikçi bir oyundur. Devam eden acil durumları çözmek için 4 kişilik kurtarma ekibinizle koordine olmanız gerekecektir.‎

‎Kurbanları kurtarmak için karakterinizi seçin ve kontrol edin! Zamana karşı eğlenceli bir yarışta arkadaşlarınızla birlikte çalışın - görevin başarısı için herkesin katkısı şarttır! Amacınız tehlikede olanları kurtarmaktır. Çevreyi analiz edin, bilgi toplayın, hamlelerinizi planlayın ve harekete geçin!‎

‎Arkadaşlarınızla eğlenin ve kurtarma görevlerinde ekip çalışmasının önemini öğrenin. Engelleri kaldırarak, kaynakları birleştirerek ve yaralıları iyileştirmek ve güvenli bir yere getirmek için bulmacaları çözerek takım arkadaşlarınıza yardımcı olun. Ama nasıl hareket ettiğinize dikkat edin! Yanlış bir hareketle takım arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz!‎

~ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ~

~ TANITIM VIDEOSU ~

~ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ~

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-6500
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar:‎ Kurtarma Ekibi: Canlı! hem klavyeyi hem de denetleyiciyi destekler ve bu nedenle oyuna başlamadan önce lütfen Steam ayarında ilgili denetleyici yapılandırmasını seçin.‎

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-8500
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar:‎ Kurtarma Ekibi: Canlı! hem klavyeyi hem de denetleyiciyi destekler ve bu nedenle oyuna başlamadan önce lütfen Steam ayarında ilgili denetleyici yapılandırmasını seçin.‎

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

✓TORRENT

✓ZIPPYSHARE
Filecrypt Şifresi(Password): 221
Rar Şifresi(Password): www.ovagames.com

~ ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ ~
✓TORRENT
1cloudfile.com, 1fichier.com, bowfile.com, gofile.io, letsupload.io, megaup.net, pixeldrain.com, racaty.net, rapidgator.net, send.cm, onedrive.live.com, uploadbuzz.cc, uptobox.com

Desteklenen Diller:
English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Korean, Portuguese-Brazil, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]