Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Resident Evil Village PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,369
22,248
113
32
Resident Evil Village PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Resident Evil Village PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)
Resident Evil Village PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren SIXTH SENSE ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yama ile uyumlu olan oyunu hem konuda, hem de arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan'a, programlama ve tool için abodora'ya ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Resident Evil serisinin sekizinci büyük devam oyunu olan Resident Evil Village'da daha önce hiç görmediğin bir hayatta kalma korkusu deneyimini yaşa.

Büyük beğeni toplayan Resident Evil 7 biohazard'daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye örgüsü, geçmişteki kabuslarından kurtularak yeni bir yerde huzurlu bir hayat sürdüren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Birlikte yeni bir hayata başlamak üzereyken bir kez daha üzerlerine bir trajedi çöker.

ÖZELLİKLER
Birinci Şahıs Aksiyon Oyunu: Oyuncular Ethan Winters'ın rolüne bürünerek bütün yakın mesafeli savaşları ve korkunç kovalamacaları birinci şahıs perspektifinden deneyimler.
Tanıdık Yüzler ve Yeni Düşmanlar: Chris Redfield genellikle Resident Evil serisinin kahramanı olmuştur ancak Resident Evil Village'da daha sinsi amaçların peşinde. Gizemli köyde yaşayan yeni düşmanlar, Ethan'ı amansız bir şekilde avlayacak ve içine düştüğü bu kabusu anlamaya yönelik tüm çabalarına engel olacak.

NOT
Türkçe yama bütün kırılmış versiyonlarda çalışmaktadır.

BİLGİLENDİRME
6.72 ve üzeri kullanıcılar da (kırılmış versiyon kullananlar için söylüyorum) bütün yamaları sorunsuz bir şekilde konsollarına yükleyip oyunu türkçe bir şekilde oynayabilirler. Yani 9 versiyonunda da olsanız, yamaları sorunsuz bir şekilde kurup oynayabilirsiniz. :)

KURULUM

Önce indirdiğiniz oyunu, ardından da fix'li ve update dosyalarını da barındıran türkçe yamayı kurunuz.
TÜRKÇE ÇEVİRİ

SIXTH SENSE ÇEVİRİ

TÜRKÇE FONT
SIXTH SENSE ÇEVİRİ

PS4 PROGRAMLAMA
ABODORA

PAK TOOL
ABODORA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS


OYNANIŞ VİDEOSU

RESIDENT EVIL VILLAGE - KÖYE GİRİŞ (UZUN TANITIM VİDEOSU)

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]