Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Signalis PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
30,258
2,822
113
Signalis PS4 PKG Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir 1Fichier,Zippyshare,Google Drive,Mediafire, Uptobox PS4 PKG Games Free Download

NAME
Signalis
LANGUAGE
Multi
RELEASE
2022
GENRE
Action

~ AÇIKLAMA ~

Bir kâbusun içinde düşlerinizi arayın

Uykunuzdan uyanın ve kayıp partneri ile kayıp düşlerinin arayışındaki Replika teknisyen Elster olarak, gerçeküstü bir retro teknoloji dünyasını keşfedin. Kozmik dehşet ile klasik psikolojik hayatta kalma korku oyunu türünün gergin ve melankolik bir deneyiminde korkunç sırları, zorlayıcı bulmacaları ve kâbus gibi yaratıkları keşfedin.

SIGNALIS, insanlığın güneş sistemini sömürgeleştirdiği distopyan bir geleceğe geçmektedir ve Eusan'ın totaliter rejimi, yoğun gözetim ve propaganda yoluyla kontrolü elinde tutmayı sürdürmektedir. Replika olarak bilinen insansı androidler halkın arasında yaşamakta, benzerlik göstermek üzere tasarlandıkları vatandaşların yanı başında işçi, kamu personeli ve Protektorlar olarak davranmaktadırlar.

SIGNALIS'in hikâyesi, Elster adlı bir Replika'nın enkaz hâlindeki bir gemide uykusundan uyanmasıyla başlar. Şimdi soğuk bir gezegende mahsur kalan Elster, bilinmeyen derinliklere doğru bir yolculuğa çıkıyor.

Klasik hayatta kalma korku oyunu
Tuhaf dehşetlerle karşılaştıkça korkuyu ve endişeyi deneyimleyin, sınırlı sayıdaki kaynakları dikkatlice idare edin ve zorlu bilmecelerin çözümlerini arayın.

Soğuk ve uzak yerler
Harabe hâlindeki bir uzay gemisinin loş köşelerini keşfedin, kaderine terk edilmiş bir tesisin sakinlerinin gizem dolu akıbetlerini araştırın ve tüm bunların altında yatanları açığa çıkarın.

Düş görmeye dair bir düş
Kimlik, hafıza ve bilinmeyen ile bilinemeyenin yarattığı dehşete dair atmosferik bir bilim kurgu hikâyesini keşfedin. Klasik kozmik korkudan ve Stanley Kubrick, Hideaki Anno ve David Lynch'in çalışmalarından esinlenilmiştir.

Çarpıcı bir vizyon
Sinematik bilim kurgu anime hikâye anlatımıyla tamamlanan akıcı 3D karakter animasyonları, dinamik ışık ile gölgeler ve karmaşık saydamlık efektlerinden güç alan, acımasız bir kâbusta dolaşın.


~ TANITIM VİDEOSU ~


~ İNDİRME LİNKLERİ / LINK DOWNLOAD ~

CUSA34422 / Update 1.01 / (Backport Fix 5.05/6.72/7.02/7.55)


CUSA34422
Thank @Xmrallx & CyB1K
Game : Lets – ZippyGofile1File
Update 1.01 (Fix 5.05/6.72/7.02/7.55) : Lets – ZippyGofile1FileGENEL BİLGİ NOTLARI !
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 türünde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar türünde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-.Pkg türünde ise herhangi bi çıkarma işlemi uygulamanız gerekmez.

-Oyunları Jdownloader 2 veya Internet Download Manager gibi programlar aracılığı ile indirebilirsiniz.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN . Zippyshare bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS4 kullanıcıları içindir.

-Kırma işlemini tamamladıkdan sonra oyun kurulum işlemleri.

a-)Usb sürücünüz exfat'a çevirin ve indirdiğiniz oyunu usb sürücünüze taşıyın.
b-)Ayarlar bölümüne gelin ve en alt kısımda bulunan "debug setting" kısmına giriş yapın.
c-)"Game" bölümüne giriş yapın ve "Package installer" seçin.
d-)Karşınıza usb sürücünüzde bulunan oyunlar çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz .pkg oyunu seçin ve kurulumu tamamlana kadar bekleyin.
e-)Kurma işlemi bittikden sonra ps4 ana menüsünde oyunun simgesi çıkacaktır.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]