Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

SnowRunner PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,350
20,649
113
31
SnowRunner PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

SnowRunner PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)
SnowRunner PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren THE GODFATHER ÇEVİRİ ekibine ve tool konusunda yardımcı olan DELUTTO'ya buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Port işlemi 8 gün sürdü. Çünkü pc yamasının satırları ve ps4 yamasının satırları çok farklıydı. Yama ile uyumlu olan oyunu arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz. :)

tool için delutto'ya ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

SnowRunner ile, tüm zamanların en gelişmiş arazi simülasyonunda en zorlu çevresel koşulların üstesinden geleceğin güçlü araçların sürücü koltuğuna geçeceksin. Ford, Chevrolet ve Freightliner gibi markalardan 40 araçla yabani bir açık dünyada iz bırak.

Tehlikeli sözleşmeler ve görevler üstlenirken çamur, su baskınları, kar, buz tutmuş göllerin üstesinden gel. Derin sular için bir şnorkel veya karla mücadele için zincirli lastikler gibi yükseltmeler ve aksesuarlarla filonu genişlet ve özelleştir.

NOT
Türkçe yama, 5.05, 6.72 ve 7.02 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Çünkü 5.05'e göre de fix yaptım. 5.05 sürümünde deneyen arkadaşlarımız sonucu yazarlarsa konuyu güncelleyeceğim. Son olarak, 5.05 kullanıcıları için limitleri zorlamaya devam edeceğiz.

BİLGİLENDİRME
Sadece ana oyunu indiriniz. Update dosyasını indirmeyiniz. Çünkü türkçe yama, sadece ana oyunun dosyalarına göre düzenlenmiştir. Önce oyunu, ardından da yamayı kurmanız yeterlidir.
TÜRKÇE ÇEVİRİ
THE GODFATHER ÇEVİRİ

TOOL
DELUTTO

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU


~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]