Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Song of Horror PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,348
18,925
113
30
Song of Horror PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)


Song of Horror PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)


Song of Horror PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren TRUELEGEND arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yama ile uyumlu olan oyunu arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. :) Ayrıca, konu içerisindeki açıklamamızı da lütfen okuyun.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan'a, programlama için zartzurt456'ya, oynanış videosunu çeken friend77'ye ve tool için swuforce'ye teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Ünlü yazar Sebastian P. Husher, ailesiyle birlikte kayıplara karıştı. Endişelenmeye başlayan editörü, onu bulması için bir asistanını gönderdi, ancak ondan da bir daha haber alınamadı... Bu vakalar bir dizi olayın fitilini ateşledi ve kısa süre içinde korkunç bir gerçek ortaya çıktı; tüm bunların sorumlusu, Varoluş olarak bilinen isimsiz, karanlık bir varlık.

DURDURULAMAZ BİR VARLIK
Song of Horror gerçek anlamda dinamik bir korku deneyimi sunar: Hikayenin baş düşmanı, sadece Varoluş olarak bilinen doğaüstü bir varlıktır ve senin eylemlerine ve kararlarına uyum sağlayan gelişmiş bir Yapay Zeka tarafından kontrol edilmektedir. Senin oyun tarzına göre hareket eden ve seni beklenmedik yöntemlerle avlayan bu uhrevi varlık dayanılmaz bir korku deneyimi sunacak. Her oyuncu ve oyun tarzı için gerilimin planlı bir dizi olay yerine doğal olarak arttığı eşsiz bir oyun deneyimi yaratacak.

13 OYNANABİLİR KARAKTER
Bir oyuncu olarak bu hikayeyi bir dizi farklı, hikaye ile arasında kendine özgü bir bağı olan bir dizi karakterin gözünden yaşayacaksın. Her karakter farklıdır ve soruşturmaya özgün bir bakış açısı sunarak ipuçlarına ve eşyalara farklı bir gözle bakmana neden olmaktadır. Karakterlerin eylemleri ve kararları dünyayı şekillendirecek: Bazı karakterler hikayenin belirli kısımları hakkında daha fazla veya az bilgiye sahiptir, bazıları ise doğaüstü olaylara karşı daha etkilidir, ama Varoluş tarafından yakalanırlarsa hepsi ölebilir ve ölümün telafisi yok. Biri öldüğünde hikayede ilerlemek için başka bir karakteri seçmen ve bu ölümlerin boşa gitmemesi için soruşturmayı sürdürmen gerekecek.

KORKUNÇ MEKANLARI KEŞFET
Gizemli bir antika dükkanı, unutulmuş bir manastır, terk edilmiş bir tımarhane... Song of Horror'daki her mekan, bu türün klasik eserlerinden esinlenilmiştir. Oyunun yarattığı atmosferin acı verici gerilimine dayanmaya çalışırken zorlayıcı bulmacaları çözmene yardımcı olacak ipuçlarını ve eşyaları toplamak için bu lanetli yapıları keşfet ve araştır.

NOT
Arkadaşlar türkçe yama 9.00 versiyonunda çalışmaktadır. Düşük versiyonlar için backport (update'li fix) çıkarsa yine aynı şekilde programı kullanıp yeni bir yamalı update hazırlayabilirsiniz. Bana sormanıza bile gerek yok. Videoyu izleyin, içindeki açıklamayı okuyun, ve sonra da gerisini programa bırakın. Sizde bulunan Oyun kodu farklı dahi olsa kolaylıkla yeni bir update'li yama oluşturabilirsiniz.

Arşivin içinde oyun ve update linki var, fakat siz oyunu ve update dosyasını farklı bir yerden indirmiş olsanız bile programı kullanarak yeni bir yamalı update oluşturabilirsiniz. Yeter ki oyun ve update kodu aynı olsun.


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Bu yama, update dosyasına göre düzenlenmiş ve klasörlü olarak paylaşılmıştır. Gerekli araçlar da indireceğiniz klasörün içinde yer almaktadır. Yani siz aşağıda paylaşmış olduğum UPDATELİ YAMA OLUŞTURMA videomu ve açıklamamı takip ederek, versiyon, yani oyun id'i (sürümü) fark etmeksizin yeni bir yamalı update hazırlayabilirsiniz. İşlem gayet basit :) Kolaylıklar dileriz. Farklı bir oyuna update'li bir yama paylaşırsak yine aynı şekilde bu videoyu izleyip aynı şekilde yeni bir update'li yama hazırlayabilirsiniz. Bakın bizzat kendim deneme yapıp paylaştım, işlemleri doğru bir şekilde yaparsanız, hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız :) Yamalı update dosyası oluşmazsa, Programı yönetici olarak çalıştırın. Her ihtimale karşı da bilgisayarınızda en az 70 gb boş alan bulundurun. Çünkü boş alan kalmadığı takdirde işlem iptal olacaktır.

UPDATELİ YAMA OLUŞTURMA VİDEOSU

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TRUELEGEND

TÜRKÇE FONT
TRUELEGEND

PROGRAMLAMA
ZARTZURT456

PS4 TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS


OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]