Street Fighter X Tekken Xbox 360 DLC İndir [MEGA] [JTAG-RGH]

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
bu dlc yı bır ara ındırmıstım ama kayboldu sıldım belkıde sımdıyse lınk yok indiremıyorum yazık oldu

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
eywallah sağ ol usta bozuk lınklerı soylesem yazsam sorun olur mu bılmıyorum hocam yıne de çalısmayan linkleri yazsam belki site için daha iyi olur gear of war 3 dlc indirecektm 400 mb kadar ındı sonra errorr verdi 2 gb fazla yanls hatırlamıyorsam 400 mb kadar ındırıp hata verdı bozuk herhalde ıyı mı yapıyorum kotu mu bılmıyorum soylemek ıstedım bende ps4 var ama bu xbox 360 takıntı olmus bıraz eskı oyun serılerı oynamak ıcın kullanıyorum bazen kusura bakmayın uzun mesaj oldu

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
bozuk lınklerı yazdıgım ıcın yanlıs anlamayın kendım ıcın yazmıyorum site için belki iyi olur diye yazdım bir çıkarım yok zaten

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
bozuk lınklerı yazdıgım ıcın yanlıs anlamayın kendım ıcın yazmıyorum site için belki iyi olur diye yazdım bir çıkarım yok zaten
Tekrar merhaba konuda bulunan "Rapor" butonuna basarak bize bildirebilirsiniz. Bulabilirsek yenileriz mega kota sorunu oluyor modenizi yeniden başlatın devam ediyor. Yanlış anlaşılacak bi durum yok doğru olanını yapıyorsunuz.

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Tamam usta rapor butonunu bilmiyordum bir dahaki sefere öyle yaparım sorun olursa

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!