Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Elder Scrolls V: Skyrim Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,629
155
title update yi nasıl yapacağız.ben usb ye attım fsd manage update ye geldim gormuyor.özel bir yeri mi var atacağız yer neresi

normalde title updateler Oyun Title ID/000B0000 şeklinde hdd1/content/0000 içine atılır yama içindeki title update'in sürümü Title Id:425307E6 Media ID:34F5B6C3 sürümüne ait eğer senin oyununun sürümü aynı değilse güncellemeyi görmez

darbe43

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
32
27
0
darkness ben ara vermiştim oynamaya bugün başlayayım dedim ama "the game is couldnt start pls redownload" hatası aldım yani "oyun başlatılamadı tekrar indirin". title updateyi kaldırdığımda oyun başlıyo ama saveler çalışmıyo. title update nasıl yüklemem lazım ne yaptımsa olmuyo

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,629
155
darkness ben ara vermiştim oynamaya bugün başlayayım dedim ama "the game is couldnt start pls redownload" hatası aldım yani "oyun başlatılamadı tekrar indirin". title updateyi kaldırdığımda oyun başlıyo ama saveler çalışmıyo. title update nasıl yüklemem lazım ne yaptımsa olmuyo

oyunu oynamadığım için bilgim yok dostum title update'i silip tekrar horizon ile atmayı dene oda olmuyorsa aurora üzerinden indirmeyi dene

darbe43

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
32
27
0
horizonla değilde normal şekilde 000b000 ın içine attım yamanın içindekini olmadı, aurora üzerinden indirdim olmadı :S

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,629
155
horizonla değilde normal şekilde 000b000 ın içine attım yamanın içindekini olmadı, aurora üzerinden indirdim olmadı :S
dediğim gibi dostum oyunu oynamadığım için bilgim yok yabancı bir forumda şunu söylemişler inşallah işe yarar

1. Delete FSD from your HDD.
2. Copy it back over.
3. Go to settings/content settings/manage game paths.
4. Add usb:\360 Games\ with a scan depth of 2. Add hdd:\360 games\ with a scan depth of 2.
5. Let FSD populate them all first (press the right analog stick to get the temps/status/IP etc up so you can see it doing stuff).
6. Once 'idle', try your games.

darbe43

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
32
27
0
yok olmadı, bugün de shadow of mordorun title updatesini yükledim o da hata verdi hiç bi oyuna title update yükleyemiyorum ne oldu acaba ya böyle olmazdı :S

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,629
155
yok olmadı, bugün de shadow of mordorun title updatesini yükledim o da hata verdi hiç bi oyuna title update yükleyemiyorum ne oldu acaba ya böyle olmazdı :S

buradaki rehbere göre yüklediysen title update yüklenmiyor yüklensede gereksiz denemiştim ben 640x480 çözünürlüklü oyun :D

içindeki dosyaları pcye at hdd yeniden biçimlendir ardından oyunları geri atmayı dene

darbe43

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
32
27
0
sadece skyrim değil diğer oyunlarıda güncelleyemiyorum artık, geri atmayı denerim inşallah olur bakalım.

emurat

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
14
2
3
Arkadaşım ek paketlerinde türkçe yaması varsa paylaşırmısın? Yada açıktan paylaşmak sorun olur falan dersen özelden gönderirmisin? Malum Xbox 360 ölmeden son oyunlarımız.

erkenabi321

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
17
12
3
skyrim elder scrools bi bölümde kaldım ingilizce olduğu için ama lütfen çalışsın yav

lolplayer

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
3
0
0
ŞİMDİ kardeş ben Skyrimin ISO dosyasnın indirdim ve JTARIP e çevirdim ve Türkçe Yamayıda Yaptım.Şimdi bu JTAGRIP oyun formatını direk Xbox a atabilirmiyim yoksa GOD a çevirmem mi gerek?

rehavetyok

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2015
2
0
0
2 kez hevesle başladım ama dil yüzünden bıraktım umarım yamayı yapar ve oyunu oynayabilirim.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]