The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

The Evil Within 2 PS4 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili xbox360torrent üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot delutto:) ) bekir007 arkadaşımızı unutmadım tabii ki :) Türkçe font için kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim. Kimin emeği varsa yazıyorum. Kimsenin hakkını yemiyorum, yemeyeceğim. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

NOT: Oyun İçi, Ara Sahneler, Görevler kısmında, yazıları daha rahat okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Türkçe yama
CUSA08975 ve CUSA06166 sürümleri ile uyumludur.

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU ( İYİ SEYİRLER :) )

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)

asker22

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
şu yazma bence çok gereksiz. bir sorun varsa buraya yazalım. hem sorunda çözülmüş olur. çöplüğe dönmez. yoksa boşu boşuna yazıyor insanlar.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!