Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Forest PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,355
20,919
113
31
The Forest PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)


The Forest PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Bilindiği üzere, oyun resmi olarak türkçe çıktı, fakat konsolda dil ayarlarından ingilizce ve 4, 5 dil dışında başka bir dili seçemiyoruz. Geriye kalan diller arasında, Türkçe dili dahil, oyun yaklaşık 4, 5 dili hem okumuyor, hem de ayarlar / dil bölümünde bulundurmuyor. Bu sorunu, dosyada ufak tefek değişiklikler yaparak ve birkaç yeri çevirip ingilizce diline aktararak çözdüm. Yama ile uyumlu olan oyun linkini arşivin içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz. :)

Oyunu paylaşan hako'ya ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Bir yolcu jeti kazasında hayatta kalan tek kişi olarak kendini gizemli bir ormanda buluyorsun, hayatta kalmak için bir yamyam mutant topluluğuna karşı savaşıyorsun.

Bu korkunç birinci kişi hayatta kalma korku simülatöründe inşa et, keşfet, hayatta kal.

ANA ÖZELLİKLER
- Her ağacın ve bitkinin kesilebildiği yaşayan, nefes alan bir dünyaya gir. Yerin altındaysa geniş mağara ağını ve yeraltı göllerini keşfet.
- Bir kamp inşa etmek için ağaçları kes ya da ısınmak için bir ateş yak. Aç kalmamak için yiyecek bul.
- Küçük bir barınak ya da okyanusun kenarına bir kale inşa et. çevreni korumak için tuzaklar ve savunmalar yerleştir.
- Gündüzleri keşfet ve inşa et. Geceleri üssünü koru. Silah ve aletler yap. Akşamları saklan ya da mücadeleyi direk düşmanlarına götür.
- İnançları, aileleri, ahlakları olan ve neredeyse insan gibi görünen genetik mutant düşmanlardan oluşan bir klana karşı kendini savun.
- Düşmanlardan kaçınmak için gizlen ya da taş ve sopalardan yaptığın kaba silahlarla direk olarak onlara saldır.

NOT
Türkçe yama dosyası, 6.72 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

OYUN İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
Normal
veya Zor modu seçin, abi yok böyle bir şey, hele hele karanlık olunca yaratıklar daha da fazlalaşıyor ve onlarla savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Bu gayet zevkli oluyor diyebilirim. Gündüzleri de yaratıklarla karşılaşabiliyorsunuz. İşte ben zor modu oynayarak sizlere öyle bir oynanış videosu çektim.

Ayrıca zorluk bölümünden Kolay modu seçerek yaratıkların olmamasını da sağlayabiliyorsunuz, fakat malzemeler toplamak, craft yapmak, çevreyi keşfetmek ve çadır kurmak sizi bir süre sonra sıkacaktır. Bunları zaten normal, yani her modda yapabiliyor ve yaratıklara karşı kullanabiliyorsunuz. Oynanış videosunda göreceksiniz zaten. Bunun dışında, oyunun haritası baya geniş. Sonuçta bizler Tek Oyunculu modu oynuyoruz. Bu bilgilendirmeyi sizlere yapmak istedim.
TÜRKÇE ÇEVİRİ
RESMİ ÇEVİRİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS


OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]