Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Last of Us PS3 Oyun & DLC İndir [Google Drive-MEGA]

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
The Last of Us PS3 Oyun İndir PlayStation 3 Games Free Download Ücretsiz Hızlı Link İndir mega-1fichier-google drive
GAME NAME
The Last of Us
LANGUAGE
USA + EUR
RELEASE DATE
June 14, 2013
GENRE
Adventure
Ver
BCUS98174
BCES01584

Download

——————————-
USA – BCUS98174

Link ver USA – BCUS98174 : GoogleMega – Password: vn-sharing.net

Link Update + Fix All DLC : Download

ALL DLC Multiplayer Fix: DownloadMirror
——————————-
EUR – BCES01584
Link Mega Ver EUR – BCES01584 : Download – Password: vn-sharing.net
Link Mega Ver EUR – BCES01584 Ver RIP (26 Gb) : Download
Link Update + Fix All DLC : Download
ALL DLC Multiplayer Fix: DownloadMirror
——————————-
Link ver HAN – NPEA00435 – EUR: PKGRAP
Link ver HAN – NPUA80960 – USA: PKGRAP

Note Important
The file PKG that you are purchasing from PlayStation Store is only the installer for The Last Of Us. Once the installer is booted, the game itself will be downloaded onto your PlayStation3 system. The 136 MB file size refers to size of the installer only. Your PS3 system must have at least 27GB of free space to install this game. If your PS3 system does not have sufficient free space, do not purchase this game. Purchases will not be refunded due to installation issues caused by space limitations. To check your PS3 system’s free space, please go to Settings > System Settings > System Information.

Arkadaşlar "BCES01584 Left Bedhing DLC" paketi 5.5 gb'lık bir dosya ben yükleyene kadar biraz uğraştım.
belki sorun yaşayanlar vardır diye düşünerek nasıl yapıldığını buraya ilave ediyorum.

4GB'den büyük *.pkg uzantili dosyalarin PS3'e kurulumu

1- PS3 SPLITTER ile böldüğümüz *.pkg dosyasını
_[oyunumuzun ismi] adinda bir klasör oluşturup içine atalım.
Sonra bu klasörü Usb-Bellek/Harici HDD ana dizinine kopyalayalım

2- Usb-Bellek/Harici HDD 'i ps3 takalım ve Multiman'ı açalım ve FileManager (dosya yöneticisine geçmek için [start+select] tuşlarına basalım

3- Sonra _[oyunumuzun ismi] klasörünü Usb-Bellek/Harici HDD içinden
PS3'ün /dev_hdd0/package/ dizinine kopyalayalım
(girdiğiniz dizinden package adlı klasör yoksa kendiniz oluşturun)
*bu dosya "packages" da olabilir.
** PS3 SPLITTER ile bölünmüş dosya bu aktarımda birleştirilmiş oluyor tekrar.

4- /dev_hdd0/package/ dizininde _[oyunumuzun ismi] klasörünü bulun ve açın
*.pkg dosyasını "X" tuşuyla seçin dosya kırmızı renkte olacak (mavi'de olabilir) ve Multiman XMB'ye (ana ekrana) geri dönmek isteyecek

5- Ana ekranda "Install Package Files" (kurulum menüsü)'ne gelin *.pkg dosyanızı ps3'e kurun.
bir ihtimal burada *.pkg dosyasını görmezseniz /dev_hdd0/package/ içine atmış olduğunuz [oyunumuzun ismi] klasöründen *.pkg dosyasını
/dev_hdd0/package/ içine taşıyın.

6- Kurulumdan sonra Multiman FileManager (dosya Yöneticisi) geri gelin ve _[oyunumuzun ismi]
adıyla oluşturduğunuz klasörü /dev_hdd0/package/ dizininden silin (boş yere yer kaplamasın)

7- Artık oyunu Ana Ekrandan (XMB) seçerek oynayabilirsiniz..

-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını.001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor.Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yoktur.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız.Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz.Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin.Winrar Programı İçin Tıklayın/7Zip Programı İçin Tıklayın

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacaktır.

-Jdownloader2 programı ile Dlc şeklindeki linkleri rahatlıkla indirebilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS3'ler için geçerlidir.

epiktetos87

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu yükleyebilen var mı? 10 gb tek bir dosyaya sahip olduğu için yükleyemiyorum.

ncukaci

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu açıyorum Duplex ekranından sonra sağ altta oyunun simgesi yanıp sönüyor sonra siyah ekranda kalıyor. Bir çözümü var mı?

ErenCanErcan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu Türkçe oynayabilmek için EUR mu USA mı indirmem gerekiyor

kurama

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Oyun tükçe mi acaba ona göre indirmek istiyorum.

mehmet barca

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Sağ altta oyunun simgesi yanıp sönüyor siyah ekranda kalıyor sebebi nedir ?

magicfinger35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
eur mı usa mı indirmemiz lazım türkçe için ? bide şu mega linkleri hep kota sınırı aşıyor google drive daha iyi o konuda

esrefonur

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu açıyorum Duplex ekranından sonra sağ altta oyunun simgesi yanıp sönüyor sonra siyah ekranda kalıyor. Bir çözümü var mı?
hocam çözüm bulabildiniz mi
Sağ altta oyunun simgesi yanıp sönüyor siyah ekranda kalıyor sebebi nedir ?
muhtemelen hepinizin sorun aynı diye düşünüyorum.
çözümü multiman'da oyunun üzerindeyken "kare" tuşuna basıp oyun ayarları ekranına giriş yapın.
sol alt tarafda seçenekler vardır orada bluray yansıması ve harici hdd seçeneklerini seçip "yuvarlak" tuşuna basarak geri çıkın.
oyunu açmak için "select ile X" tuşuna aynı anda basın. veri belleği yeniden düzenleyip okuyor falan sonrasında siyah ekran hatası almazsınız.
ben öyle çözdüm yani :)

Oyun tükçe mi acaba ona göre indirmek istiyorum.
oyun açılırken dil ayarları var türkçe alt yazılı oyun.

eur mı usa mı indirmemiz lazım türkçe için ? bide şu mega linkleri hep kota sınırı aşıyor google drive daha iyi o konuda
senin cihazının bölge ayarları eur içinse eur yok usa içinse usa olanı indir. Mega kota sınırı için de modemi aç kapa devam eder indirmeye

esrefonur

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar "BCES01584 Left Bedhing DLC" paketi 5.5 gb'lık bir dosya ben yükleyene kadar biraz uğraştım.
belki sorun yaşayanlar vardır diye düşünerek nasıl yapıldığını buraya ilave ediyorum.

4GB'den büyük *.pkg uzantili dosyalarin PS3'e kurulumu

1- PS3 SPLITTER ile böldüğümüz *.pkg dosyasını
_[oyunumuzun ismi] adinda bir klasör oluşturup içine atalım.
Sonra bu klasörü Usb-Bellek/Harici HDD ana dizinine kopyalayalım

2- Usb-Bellek/Harici HDD 'i ps3 takalım ve Multiman'ı açalım ve FileManager (dosya yöneticisine geçmek için [start+select] tuşlarına basalım

3- Sonra _[oyunumuzun ismi] klasörünü Usb-Bellek/Harici HDD içinden
PS3'ün /dev_hdd0/package/ dizinine kopyalayalım
(girdiğiniz dizinden package adlı klasör yoksa kendiniz oluşturun)
*bu dosya "packages" da olabilir.
** PS3 SPLITTER ile bölünmüş dosya bu aktarımda birleştirilmiş oluyor tekrar.

4-
/dev_hdd0/package/ dizininde _[oyunumuzun ismi] klasörünü bulun ve açın
*.pkg dosyasını "X" tuşuyla seçin dosya kırmızı renkte olacak (mavi'de olabilir) ve Multiman XMB'ye (ana ekrana) geri dönmek isteyecek

5- Ana ekranda "Install Package Files" (kurulum menüsü)'ne gelin *.pkg dosyanızı ps3'e kurun.
bir ihtimal burada *.pkg dosyasını görmezseniz /dev_hdd0/package/ içine atmış olduğunuz [oyunumuzun ismi] klasöründen *.pkg dosyasını
/dev_hdd0/package/ içine taşıyın.

6- Kurulumdan sonra Multiman FileManager (dosya Yöneticisi) geri gelin ve _[oyunumuzun ismi]
adıyla oluşturduğunuz klasörü /dev_hdd0/package/ dizininden silin (boş yere yer kaplamasın)

7- Artık oyunu Ana Ekrandan (XMB) seçerek oynayabilirsiniz..

magicfinger35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, ilk önce emeklerinize çok teşekkürler
bir ricam olucak. linklere bakma şansınız varmış eur- usa indirdim yaklaşık 70 gb internet gitti part 1 ve diğer partlarda sıkıntı var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Selam, partlarda ne gibi sorun yaşıyorsunuz ?

magicfinger35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
partları deneme şansınız varmı önceki gibi sorun yoksa indiricem tekrardan . :)

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Genelde bu sorunlar eksik indirme veya winrar sürümünün düşük olmasından kaynaklanıyor. Bazen drive üzerinden indirmelerde, duraklatıp devam etme yaptığınızda tam indirme yerine, 4-5 kb'lık bir dosya iniyor. Nedeni de fazla kişinin görüntülemesinden kaynaklı linkleri kapatmasından kaynaklanıyor. Belki sizin sorununuzda bunlardan birisi olabilir çünkü internetin gittiğini de yazmışsınız ki önceden böyle bir sorun kimse tarafından belirtilmemiş. Size verebileceğim çözümler winrar'ın en son sürümünü indirin. Partlarıda kontrol edin "son" indirdiğiniz part haricinde diğerlerinin boyutları aynı mı? diye, eğer değilse tekrar indirin.

magicfinger35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
yardım edebilirmişsiniz .? oyunu indirdim harici blue simgesini yaptım, soya çevirdim . internetten bulduğum herseye denedim , versiyon güncelledim ama siyah ekranda kalıyor

Zaichix

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Bces01584 versionu ilk çıktığında oynadım geçen oyunu açayım dedim sağ alt köşede Last of Us yazısı takılı kalıyor daha önce oynamama rağmen şu an çalışmıyor ve çözüm bulamadım. En son update version 1.11 bile yükledim aynı multiman da iken işaretleme falan yaptım yine aynı oyunun içinde iki tane eboot var birini sildim yine aynı çözüm varsa cvb bekliyorum

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]