Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Last of Us PS3 Oyun & DLC İndir [Google Drive-MEGA]

magicfinger35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Bces01584 versionu ilk çıktığında oynadım geçen oyunu açayım dedim sağ alt köşede Last of Us yazısı takılı kalıyor daha önce oynamama rağmen şu an çalışmıyor ve çözüm bulamadım. En son update version 1.11 bile yükledim aynı multiman da iken işaretleme falan yaptım yine aynı oyunun içinde iki tane eboot var birini sildim yine aynı çözüm varsa cvb bekliyorum
Valla bende bekliyorum birisinin yardımını . indirdikten sonra acaba png ve Rıp dosyalarınımı kurmak gerekli.
Kurabilen arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim birde 01584 versiyonunda türkçe varmadır.? Hen mağazasından us versiyonunu indirdim ama türkçe yoktu

arda674

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
yardım edebilirmişsiniz .? oyunu indirdim harici blue simgesini yaptım, soya çevirdim . internetten bulduğum herseye denedim , versiyon güncelledim ama siyah ekranda kalıyor
aynısı bende de oldu dlc yi kurup fix leyince düzeldi.

magicfinger35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Sonunda Başarabildim arkadaşlar :)
Türkçe oynamak istiyordum.Yapmak isteyenlere çözümümü söylüyorum
Hiç 26 gb dosyaları indirmenize gerek yok.
Link ver HAN – NPEA00435 – EUR: PKGRAP Pkg dosyasını indirip ps3de Install Managerdan kurdum 137 mb.lik dosya indi. onu açıp Türkçe seçtim ve oyun inmiye başladı. Yani yapmanız gereken sadece pcnize Pkg. dosyasını indirip . ps3ünüze kurmanız sonrasında oyunu ps3ünüzden indirmek. Sorunsuz çalışıyor. Çok Teşekkürler

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]