The Outer Worlds-CODEX Oyun İndir|PC FULL|Hızlı Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Başlık: The Outer Worlds-CODEX
Tür: RPG
Geliştirici: Obsidian Entertainment
Yayıncı: Private Division
Çıkış Tarihi: 2020
Dosya Boyutu: 36.5 GB / Sıkıştırılmış
Linkler: Torrent, Mega.nz, Letsupload, Google Drive, Uptobox, Uploaded.net
Ücretsiz Hızlı Tek Link Tam sürüm PC The Outer Worlds Oyun İndir - Free Download The Outer Worlds PC Game

AÇIKLAMA
The Outer Worlds, Obsidian Entertainment ve Private Division'ın sunduğu yeni tek oyunculu bilim kurgu RPG'si. Bir uzay kolonisini keşfederken olmaya karar verdiğiniz karakteriniz, oyuncu tarafından şekillendirilen hikayenin nasıl devam edeceğini belirleyecek. Koloni için yönetimin uyguladığı denklemde planlanmamış değişken sizsiniz.

Oyuncu tarafından şekillendirilen hikayeye sahip RPG
Obsidian, geleneğini devam ettiriyor: The Outer Worlds'ü nasıl oynayacağınız size bağlı. Tercihleriniz sadece hikayenin ilerleyişini değil; karakterinizin özelliklerini, yoldaşlarınızın hikayelerini ve oyun sonu senaryolarını da etkiliyor.

İyi amaçlı kusurlar
Kendi oyun deneyiminize bağlı olarak isteğe bağlı kusurlara sahip bir karakter oluşturun. Raptidon'lar tarafından sürekli saldırıya mı uğruyorsunuz? Raptiphobia kusuru size korkunç canavarlarla karşılaştığınızda olumsuz bir etki verir ancak anında ek bir karakter avantajı sağlar.

Yoldaşlarınıza liderlik edin
Ekibinize katmak isteyeceğiniz bir sürü karakterle karşılaşacaksınız. Benzersiz yeteneklere sahip bu yoldaşların kendilerine ait görevleri, amaçları ve idealleri bulunuyor. Amaçlarına ulaşmalarına yardım etmek veya onları kendi kaderlerine bırakmak size bağlı.

Yönetim kolonisini keşfedin
Halcyon, bir şirket yönetiminin sahip olduğu ve işlettiği, galaksinin uç noktasında yer alan bir kolonidir. Uzaylı canavarlar hariç her şeyi onlar kontrol ediyor. Geminizi bulun ve Halcyon kolonisindeki yerleşim yerlerini, uzay istasyonlarını ve diğer farklı mekanları keşfedin.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: System requirements coming soon

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: System requirements coming soon

İNDİRME LİNKLERİ
✓ MEGA

✓ GOOGLE DRIVE
✓ UPTOBOX
✓ UPLOADED

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ
TORRENT
1fichier.com
drive.google.com
uploaded.net
rapidgator.net
uptobox.com
filerio.in

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!