Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) (V.05)

Sas2002

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2016
10
0
1
Cevap: The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) (V.05)

teşekkürler

S

sfkefe33

Misafir
Misafir
Cevap: The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) (V.05)

Tenks kanka

nazifolgun

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
3
0
0

teşekkürler elinize sağlık

muratbuyuk

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
1
0
1
yamayı oyuna attıktan sonra oyun baslangıcından sonra otomatik xbox kapanıyor bununla ılgılı bişey yapabılırmıyız acaba?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
29,494
2,485
113
Oyuna ait bütün dosyları ve kayıt dosyasını silip tekrar yükleyin. mit40 tarafından test edilip sorunsuz çalışmaktadır.

Hamsiq61

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
42
5
8
İstanbul
reis Allah razi olsun senden eline koluna sağlık mükemmel yamaydı projelerinin devamını dilerim :)

afaruki

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
11 Şubat 2017
2
0
1
emeğinize sağlık. dosya isimlerini es yapıp ispanyolca da yaparak denedim ama hem ingilizce hem de ispanyolca türkçeye dönüşmedi. nerede hata yapıyorum bulamadım.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
29,494
2,485
113
emeğinize sağlık. dosya isimlerini es yapıp ispanyolca da yaparak denedim ama hem ingilizce hem de ispanyolca türkçeye dönüşmedi. nerede hata yapıyorum bulamadım.
Merhaba, önceden indirmiş olduğunuz oyun ispanyolca olabilir ve bu yüzden türkçeye çevirmiyor olabilirsiniz. Oyuna ait bütün güncelleme , save (kayıt) ana dosyaları tamamen silin. Jtagrip bölümünde bulunan "The Witcher 2 Assassins of Kings GOTY (NTSC-U) " yazılı oyunu indirin ve yamadaki yazılanları tekrar uygulayın. Mit40 tarafından test edilip sorunsuz çalışmaktadır.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]