Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Through The Darkest of Times PS4 [PKG] Oyun İndir |FULL|Tek Link İndir|

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
30,509
2,953
113
Through The Darkest of Times PS4 PKG Oyun İndir PlayStation 4 PKG Oyun Ücretsiz Tek-Hızlı Link İndir 1Fichier,Zippyshare,Google Drive,Mediafire, Uptobox PS4 PKG Games Free Download

NAME
Through The Darkest of Times
LANGUAGE
Multi
RELEASE
2020
GENRE
Strategy

~ AÇIKLAMA ~

Karanlık zamanlar korku ve risk demektir. Devriye gezen Nasyonal Sosyalistler tarafından yakalanma riski, kendi bakış açılarına alenen karşı çıkan insanları aramak. Rejime karşı çıktığımız için Alman ordusu tarafından dövülme ve hatta öldürülme riski. Sevdiklerimiz de dahil olmak üzere her şeyimizi kaybetme riski. Biz böyle yaşıyoruz. Bu şekilde hayatta kalmaya çalışıyoruz. En karanlık zamanlarda.

Planla, Harekete Geç, Hayatta Kal

1933'ün Berlin'inde Yahudilerden Katoliklere, Komünistlerden Vatanseverlere kadar sıradan insanlardan oluşan ve bir kenara çekilemeyen küçük bir direniş grubunun liderisiniz. Amacınız rejime küçük darbeler indirmek - Nazilerin gerçekte neyin peşinde olduğu konusunda halk arasında farkındalık yaratmak için bildiriler atmak, duvarlara mesajlar yazmak, sabotaj yapmak, bilgi toplamak ve daha fazla taraftar toplamak. Ve tüm bunları gizli kalarak yapın - rejim güçleri grubunuzu öğrenirse, her bir üyenin hayatı büyük tehlike altında demektir.


Tarihi deneyimleyin

Through the Darkest of Times, dönemin kasvetli havasını ve 3. Reich'ta yaşayan ortalama insanların çok gerçek mücadelelerini aktarmaya odaklanan tarihi bir direniş strateji oyunudur. Tarihsel doğruluk, küçük direniş savaşçıları grubunuzun savaşın sonucunu değiştirmeyeceği veya Nazilerin tüm zulmünü engellemeyeceği anlamına gelir, ancak elinizden geldiğince çok hayat kurtarmak ve mümkün olan her yerde faşist sisteme karşı çıkmak için kesinlikle elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz.~ TANITIM VİDEOSU ~


~ İNDİRME LİNKLERİ / LINK DOWNLOAD ~

CUSA20141 – EUR / Update 1.02


CUSA20141 – EUR
Thank @Fugazi
Game + Update 1.02 : Lets – Zippy1FileUptobox
Release: Fugazi
Region: (EU) CUSA20141
Size: 1.04 GB
Version: 1.02
FW: 7.02+
Languages: Eng, Fra, Spa, Ger, Rus, Chi
GENEL BİLGİ NOTLARI !
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 türünde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar türünde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-.Pkg türünde ise herhangi bi çıkarma işlemi uygulamanız gerekmez.

-Oyunları Jdownloader 2 veya Internet Download Manager gibi programlar aracılığı ile indirebilirsiniz.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN . Zippyshare bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Bu oyunlar kırılmış PS4 kullanıcıları içindir.

-Kırma işlemini tamamladıkdan sonra oyun kurulum işlemleri.

a-)Usb sürücünüz exfat'a çevirin ve indirdiğiniz oyunu usb sürücünüze taşıyın.
b-)Ayarlar bölümüne gelin ve en alt kısımda bulunan "debug setting" kısmına giriş yapın.
c-)"Game" bölümüne giriş yapın ve "Package installer" seçin.
d-)Karşınıza usb sürücünüzde bulunan oyunlar çıkacaktır. Yüklemek istediğiniz .pkg oyunu seçin ve kurulumu tamamlana kadar bekleyin.
e-)Kurma işlemi bittikden sonra ps4 ana menüsünde oyunun simgesi çıkacaktır.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]