Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

çağ

Süper Moderator
Süper Moderator
11 Temmuz 2015
1,355
20,919
113
31
Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Watch Dogs 2 PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Anonymous Çeviri Ekibine ve yamada emeği geçen bütün arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ücretsiz olarak paylaştıkları Watch Dogs 2 pc yaması, PS4 oyununda da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yani, yamada herhangi bir düzeltme yapılmamıştır. Arşivin içinde yama ile uyumlu oyun linkini bulabilirsiniz. Son olarak, yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz :)

Oyunu upload edip paylaşan hako'ya, tool için rengareng'e ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.


OYUN HAKKINDA

Teknoloji devriminin beşiği San Fransisco Körfez Bölgesinde yaşayan Marcus adında genç ve dahi bir hackersın.
Azılı hacker grubu DedSec'le işbirliği içinde tarihin en büyük hack operasyonunu gerçekleştir suç baronlarının yurttaşların davranışlarını gözlemek ve kontrol etmek için kullandıkları saldırgan işletim sistemi ctOS 2.0'ı saf dışı bırak.

- Sayısız oynama olasılığı ile dolu dinamik açık dünyayı keşfet.
- Sisteme bağlı her cihazı hackleyerek şehrin altyapısını kontrol altına al.
- Oyun tarzına uygun yetenekler geliştir ve Uzaktan Kumandalı Arabalar, Quadcopter İHA'lar, 3D yazıcıdan çıkma silahlar başta olmak üzere hacker araçlarını yükselt.NOT
Türkçe yama, bütün kırılmış versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

BİLGİLENDİRME
Türkçe yama, sadece ana oyunu kapsamaktadır. Bu yüzden, sadece ana oyunu, sonra da türkçe yamayı ps4 sisteminize kurmanız gerekmektedir. Update dosyasını kurarsanız, yama devre dışı kalacak ve oyun ingilizce açılacaktır.

TÜRKÇE YAMA CUSA04294 DUPLEX SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR
TÜRKÇE ÇEVİRİ

ANONYMOUS ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
RENGARENG

PS4 TEST
CASTELLANOS


OYNANIŞ VİDEOSU

~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
NOT: Linkleri görebilmek için sağ alt köşede like butonu var ona basınız. Ardından sayfanın en altında cevap yaz kısmında yorum yapınız. Linkler açılacaktır. Şimdiden teşekkür ederim :)
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]